"Fifty shades of Gray", Rita Ora vetëm katër fjali në film
"Fifty shades of Gray", Rita Ora vetëm katër fjali në film
Publikuar me: 11 Shk 2015

Qe neser eshte e mundur te ndiqet ne kinemate boterore filmi i shumepritur "Fifty shades of grey" (50 hijet e Greit) qe do te shfaqet edhe ne kinemate ne shqiperi ne njejten kohe si ne cdo vend te botes.

Filmi eshte nje riprodhim i librit me te njejtin titull ku tregohet historia e pasionit mes nje milioneri, Christian Grey (interpretuar nga Jamie Dorman) dhe nje studenteje Anastasia Steele (interpretuar nga Dakota Johnson). Filmi permbledh vetem vellimin e pare te librit ndersa pritet reagimi i publikut per te treguar se ky film do te ndiqet dhe nga dy pjese te tjera.

Ne kete film merr pjese edhe kengetarja me origjine shqiptare nga Kosova, Rita Ora e cila ka rolin e motres se Christian-it dhe qe ka nje prezantim modest me vetem 4 fjali gjate interpretimit te saj:
1. "She's here?" (A eshte ketu?)
2. "Oh my God, you exist." (O Zot, ekziston.)
3. "Uck, Seattle baseball." (Uck skudra e bejzbollit te Sjatell)
4. [fjali frengjisht]

Ne cdo vend te botes filmi eshte i ndaluar per moshat nen 16 vjec per shkak te skenave shume te nxehta qe shfaqen gjate projeksionit, por dicka e tille nuk ndodh ne shqiperi ku Kinema Millenium dhe Kinema Imperial e shfaqin ate pa asnje filter moshe.

Burimi: veriu.com Editor: Redaksia Online Lexuar 1579 here

Tags: 50 hijet e greit

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus dy? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI