Llogaria ime
Veriu Portal
Barcaleta
 • Nastradini Dragua
  Nastradini shkoi nje dite te behej dragua.Takoi dragojt te cilet kishin ulur nje maje te qershise(pemes) dhe u tha atyre qe edhe une jam i forte si ju.Meqenese je i forte si ne mbaje pak sa te marr...
 • bjondina
  pse bjondines ja kan inati zeshkanet.........................................................................pergjigjen e merni ma von .........................................sepse sja kan qit ...
 • Lamadani
  Ishte nje mesuese qe, ne diten e pare te shkolles, i pyeste nxenesit se cila kafshe iu pelqente me shume. Dikush thoshte qeni, dikush tjeter macja, qingji... Per ta bere diskutimin me interesant, ...
 • amerikani,italiani,gjermani dhe shqiptari
  na ishin nje here amerikani,italiani,shqiptari edhe gjermani ne aroplan se bashku me pilotin.ndodh nje defekt ne aroplan dhe piloti thote se aroplani mund ti mbaje vetem 2 njerez. pasi nese jane m...
 • indianka dhe shqiptari
  Ka qene shqiptari, amerikani dhe gjermani ju kane thane nese mundeni me ja thy arushes kamen keni me flejt me indianken edhe ka hy gjermani ka dal ska mujt me ja thy kamen ka hy amerikani dhe ai ka...
 • aferdita dhe jupiteri
  ne fillim te ores se astronomise,profesori organizon nje dalje mbi kodra per tu treguar nxenesve qiellin me yje larg nga dritat e qytetit veshtroni djema -ia nis mesuesi duke ...
 • BEJE 3 DETYRA DHE LIROHESH NGA BURGU
  TE DENUAR ME VDEKJE JAPANI GJERMANI DHE SHQIPTARI. VIE NJE KUSHTE QE KUSH NGA TA I ZGHIDHE 3 DETYRA LIROHET PERJETESISHTE NGA BURGU 1. ME ZGJIDHE NJE DETYRE NE KOMPJUTER , 2. ME BA SEX ME NJE FE...
 • Kinezet
  -3 kinez shkuan ne USA.-Quheshin Chu, Bu, Fu.-Pasi shkuan atje, thane te nderrojne emrat.-U shtuan nga nje prapashtese emrave te tyre (CK). -Chu u be Chuck, -Bu u be Buck, -Fu tha:-Un po iki prap n...
 • TELEFONATAT
  NA ISHIN NJEHER 1 ANGLEZ , 1 ITALIAN DHE 1 SHQIPTAR. ANGLEZI KUR FLISTE NE TELEFON THOSHTE HELLO. ITALIANI PRONTO . NDERSA SHQIPTARI THOSHTE A KE OFERT PER TE FOL NE TELEFON.
 • vjehrra
  reja i thot vjehrres po dal te nje shoqe 5 minuta e ti perzije gjellen qdo gjys ore
 • shqiptari
  na ishte nje her gjermoni amerikani shqiptari edhe than cili mun me hyp 100 shkall pa sha hypi gjermoni 32 shajt hypi amerikani 54 edhe aj shajti e kur hypi shiptari mrriti te e 99 tha ja qiva none...
 • burri dhe doktori
  na ishte nje her nje burr dhe e kishte karin dhe koqet e vogla edhe shkoj te mjeku mu kuntrollu edhe i tha valla be mjek spom rritet as kari as koqet edhe mjeki i tha qe mira ni paqet hapa edhe ti ...
 • barcolet
  para viteve 90 shkojne per konntroll higjene ne nje fshat,mbas drekes qe e kalon tek nje fshatar e pyet fshatari,per cilsine e jetes ne fshat dhe ai i thot cdo gja mire vec banjoja 50 meter larg sh...
 • fiku:
  nisen dy shok po shkonin ne nje dasem ne fshat dasma nuk kishte fillu akoma dhe dalin ne bace per te honger fiq njoni hyp ne nje fik tjetri ne fikun tjeter,fiqt ishin ne fund te parceles parcela i...
 • Ne Fast Food
  Shkoi njeri ne nje Fast Food. -Pershendetje,nje suvlaqe me pite doja.? -Hyre ne radhe shoku.. Shikoi majtas e djathtas por nuk ishte asnjeri.. -Nje suvlaqe me pite ju lutem.?-Hyre ne radhe te thash...