Llogaria ime
Veriu Portal
Barcaleta
 • Polici dhe ujku
  Nje polic kthehet ne Tropoje pasi kishte kryer sherbimin e tij ne qytetin e Shkodres. Pasi ha buke dhe bie ne gjume degjon ujkun jashte qe po ulerinte. Del polici jashte me pistolete dhe e qel...
 • Dt. sot
  Dy police po ecnin rruges, njeri e pyet. -Me sa jemi sot??? -Nuk e di. -Po ti shihe ne gazete. -Jo jo se eshte e djeshme kjo.
 • Shefi
  Nje polic hyn ne farmaci dhe i thote farmacistes qe ti bej nje byrek me spinaq. Farmacistja habitet dhe mundohet ta sqaroje se eshte farmaci dhe jo fastfood. por policit nuk i mbushet mendja. Atehe...
 • grabitesit
  ne 1997 ne kohen kur ishin trazirat ne shqiperi disa grabites me corabe ne kok   ndalin nji autobuz me posagjer per ta grabit pasi hyjne brenda fillojne edhe bertasin, nxirrrni ckeni...
 • polici dhe viktima
  nje polic duke ec pregut nje lumi sheh nje femer qe po mbytej, e vrapon per ta shpetuar. kur e nxjerr ne breg, vajza i thote,- tani me shpetove jeten, me kerko çte duash. polici krenare per ...
 • MILIONERI BEQAR
  MERR NJANI NE TELEFON NJE AXHENSI MATRIMONIALE EDHE I THOTE -MIRMRAMA ZONJE JAM NJE BURRE 40 VJEC SHUME I PASUR EDHE DESHTA ME GJETE NJE GRUA NEPERMJET JUSH ! PO MIRE I THOTE KJO GRUJA NE TELEFON ,...
 • nderi i forte
  nje polic nga veriu kish qu gruan ne maternitet per te lindur, dhe ndersa priste thoshte me vete- do me fale Zoti nje djale trim qe do me ngjaje mu. mes gjitha urimeve e krenarive, vjen infermjerja...
 • Polici dhe Shiu
  Tek po binte shi nje polic po ruante nje dyqan.Shitesja i thote policit.Shitesja-zoti polic futuni brenda se po bie shiPolici-ju faleminderit por po bie dhe jashte...