Jump to content
Veriu Forum

armana

Antare
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About armana

 • Rank
  NULL
 • Birthday 06/01/1986
 1. Duhet te kenaqesh me ato pak gjera qe te ofron dita dhe jo te kerkosh te pamunduren, e nese ndjek kete do te ndihesh shum i lumtur...
 2. Per vajzat siper 18 , per djemte kur te duan ... :whistling:
 3. Te ndjekesh zemren do te thote te dashurosh ne nje jete shum persona , te ndjekesh mendjen do te thote te dashurosh dhe ne ''shum'' jete nje person.
 4. Per mua shpresa vdes kur te vdes une
 5. armana

  Dashuria apo Parate?

  Pak para dhe shuuuuum dashuri...
 6. po prit se do ta themi, nuk kemi nga te shkojme se ashtu si ju shajme ashtu dhe ju duam jeni dhe shum te ''embel''
 7. Do doja te kisha prane familjen time, ajo me mungon shum.
 8. armana

  CHIT_CHAT

  Mir se vini ne diten time :dance13fm0uv: ora 7:00 - zgjimi, 8:00 - ne pune 13:00 kthimi nga puna dhe dreka rreth 16:00 pc...(pak forum,kurozitete intersante, video, muzike mbi e gjitha lexime te ndryshme etj. deri ... varet nga koha.) rreth 19 : bej darken dhe hame, pastaj disa pune te vogla... pastaj prap pc por me prgrame te ndryshme, biseda etj 22:30 - 23 gjumi Kaq e pat dhe dita ime , u kenaqet shume ??? :D
 9. Si mund ta fshi nje postim qe mund ta kem bere gabim.
 10. armana

  CHIT_CHAT

  Po si jeni , si keni kaluar .....apo mire, e di qe keshtu do te pergjigjeshit (sic ka thene armenito) ,gjithsesi gezohem qe u njohem. :hi:
×
×
 • Create New...