Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
ISA82

Festa E Te Dashuruarve (san-valentino)

Recommended Posts

Ehh sikur te isha e dashuruar do e festoja kete dite sepse un mendoj se eshte e veqante dhe pastaj gjerat qe i ben ne nje dite te veqant nuk mund ti besh ne nje dite te zakonshme, si p.sh. nje mbremje e veqant large te gjtheve ku edhe prania e kamarierve ne nje restaurant do ishte e tepert,e perditshmeria eshte me ndryshe sado qe te jesh i dashuruar nuk mund te festosh qdo dite se ska lezet pastaj...........

Per dhuraten nuk do flas fare se do festoj Sh. Faustinin edhe kete vit , e kur te festoj Sh. Valentinin e pare do e kujtoj tere jeten.

URIME PER TE GJITH ATA QE E FESTOJN.......... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ke bello,sot eshte dita e San Valentino por ama edhe''dita e emrit tim' .

Ju uroj te gjithe te dashuruarve qofshi gjithmone te lumtur me njeri tjetrin.

Kurse atyre qe jane single ju uroj qe shume shpejt dashuria te trokase ne dyert e tyre,ne veçanti per nje anetare qe e meriton(B..a).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kaloi nje vit erdhi san valentino tjeter...jane ciftezu shume kete vit skan met ma beqar ne forum...pa na thoni ca do bani naj gja te bukur, dhuratat a i keni ble apo skeni nermen me i ble kujt gja.... edhe kujdes se DASHURIA VRET thote nje shok i imi, mos u dashuroni shume :rofl: :tongue:

 

 

Ehh sikur te isha e dashuruar do e festoja kete dite sepse un mendoj se eshte e veqante dhe pastaj gjerat qe i ben ne nje dite te veqant nuk mund ti besh ne nje dite te zakonshme, si p.sh. nje mbremje e veqant large te gjtheve ku edhe prania e kamarierve ne nje restaurant do ishte e tepert,e perditshmeria eshte me ndryshe sado qe te jesh i dashuruar nuk mund te festosh qdo dite se ska lezet pastaj...........

Per dhuraten nuk do flas fare se do festoj Sh. Faustinin edhe kete vit , e kur te festoj Sh. Valentinin e pare do e kujtoj tere jeten.

URIME PER TE GJITH ATA QE E FESTOJN.......... <_>

 

Po pse kshu mo goce. Apo ka nisur te vertetohet raporti 1 me 3 :D djem - vajza.

Urime te gjithe te Dashuruarve dhe gzuar edhe ty Ina diten e emrit.

 

P.s. Ina po na mungon nga zona e kuzhines :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ke bello,sot eshte dita e San Valentino por ama edhe''dita e emrit tim' .

Ju uroj te gjithe te dashuruarve qofshi gjithmone te lumtur me njeri tjetrin.

Kurse atyre qe jane single ju uroj qe shume shpejt dashuria te trokase ne dyert e tyre,ne veçanti per nje anetare qe e meriton(B..a).

Grazie po dje kam kalu shen valentinin me te bukur te jetes time...kam marre dhurata sa si kam marre per tan jeten....lulet qe e di ti qe i kam fiksim ku kan qene me te bukurat...shtoja zot inatin njerzve...keka ma mire me te dasht se me dasht ka pas te drejte njani kur thote "me dasht veten tane ma shume se gjithken"

Ti shpresoj tja kesh kalu mire se ke pas feste te dyfishte....

Shpresoj dhe ju te tjeret tja keni kalu mire edhe beqarve ju uroj GEZUAR SHEN FAUSTININ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faleminderit...

Edhe une kam marre shume urime,goxha dhurata dhe ne veçanti shume lule.Breshka me behet qejfi qe ja ke kaluar mire,sepse nuk folem me pas mengjesit te 14...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Une mund te quhem i pafat persa i perket Shen Valentinit. Jo nuk jam single por per fat te keq timin kam edhe datelindjen ne te njejten dite prandaj nuk mund te perjashtoj edhe pjesemarrjen e familjes te pakten nje here ne dy Shen Valentine.

Keshtu si permbledhje mund te them se kesaj here festova datelindjen.

Heres tjeter Shen Valentinin. (shpresoj)

Pershendes gjithe te dashuruarit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shen Valentini,Festa e Gruas e festa e leshit me qime edhe naj feste tjeter qe s po me vjen ne mend,jane thjeshte komerciale.Ne keto data bajne feste vetem ata qe shesin lule,dhurata te ndryshme e restorantet.Une meqenese 'Dua veten ma shume se asnjeri' i bana 1 dhurate vetes keto dite qe isha ne Shqiperi..... 1 shpi ne breg te detit :D ... vitin qe vjen s di ca du me më ble... :P

po pritet Shen Valentinin me marre dhurata dmth se 364 ditet e tjera te vitit si ka ra kujt ne mend per ju... me bahet qefi qe disa e paskan festu alla grande (ma ne fund)....LoveSucks.jpg

f90e8d2bf71a166c3f98aefb1d37a597_14.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

un me ndoj qe qe eshte nje dit kot se po te jesh i dashuruar snvlentinon e feston per dit. po un i shkreti jam singel e nuk festoj nuk e di ka ndonje singl ktej nga veriu it ta festoshim bashk diten e singlave?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Shen Valentini,Festa e Gruas e festa e leshit me qime edhe naj feste tjeter qe s po me vjen ne mend,jane thjeshte komerciale.Ne keto data bajne feste vetem ata qe shesin lule,dhurata te ndryshme e restorantet.Une meqenese 'Dua veten ma shume se asnjeri' i bana 1 dhurate vetes keto dite qe isha ne Shqiperi..... 1 shpi ne breg te detit :D ... vitin qe vjen s di ca du me më ble... :P

po pritet Shen Valentinin me marre dhurata dmth se 364 ditet e tjera te vitit si ka ra kujt ne mend per ju... me bahet qefi qe disa e paskan festu alla grande (ma ne fund)....LoveSucks.jpg

f90e8d2bf71a166c3f98aefb1d37a597_14.jpg

Vitin qe vjen maro te pagumit njat qe ke ble kete vit se teper e ke.......

U pa puna me ndrru bregdet....gjithsesi njerzia po e tregojne veten dita dites se kush jane bregdet per bregdet mund ta blije ne tale shpine....

Share this post


Link to post
Share on other sites

TI mos e bej veten te te gjuaj te tjeret me shtylla...........

 

 

 

GJITHSESI JU KERKOJ NDJESE ANTARVE TE TJERE E JU PERSHENDES TE GJITHVE E SIDOMOS ATO QE KAM NJOH PERSONALISHT... PRANIA IME PER DIKE NE FORUM ESHTE E PATOLERUSHME SIC ESHTE PER MUA E DIKUJT TJETER E PATOLERUSHME...DUKE QENE SE JAM ANTARSUAR ME VONE PREFEROJ TE JEM UNE AJO QE TE LARGOHET....KUR TJU MARR MALLI PER MUA ADRESA e-mail ESHTE GJITHMONE E NJEJTA....

JA KALOFSHI SA ME MIRE E UN BACIO (ines, notis, eternita, dmx, chicces, gonnyt, el-che, pllumit, edit e xhovit)

 

 

 

 

 

Tani tema mund te mbyllet....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...