Jump to content
Veriu Forum

Kristjana

Antare
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Kristjana

 • Rank
  NULL
 • Birthday 07/07/1983
 1. mire e ke gento. pse meta i bashkohet berishes? sepse aty ka ardh era pushtet. un mendoj se kte e ka ba edhe si hakmarrje ndaj edi rames,po asht dasht ta mendoj njeher se si do i hakmerret kjo ne zgjedhjet e ardhshme se per ket popull qe e genjejn sa her duan do behen prap,vetem ishalla populli do ve mend e jo te genjehen nga injorant si meta e shum te tjere.kta per te mire te vendit do benin fushat me te ndershme sepse i kan percjell gjith bota e jo me gjith ato sharje.te mendosh qe koalicioni esht ber per te mir te vendit esht qesharake.
 2. Absolutisht nuk do lejoja nxenese ne klase me shami ashtu si nuk i lejoj edhe te ngarkuara me bizhuteri ose dekolte. O njerez po jetoni ne nje shtet laik e nese doni ti beni ligjet vet shkoni atje ku ua lejojne ose hapni shkolla private po mundet.Jo vetem ne shkolla po as ne institucionet publike nuk do ti lejoja.Nese ne Turqi largohet nga puna nje mesimdhenese me shami edhe pse jetojn ne nje shtet islam,kush jan shqipetaret qe e paskan kap kaq me force besimin.Apo don me u ba me Pape se Papa themi ne.Ne shkolle shkohet me marr dije e jo me qellime dashakeqe per te nxit perqarje,me vjen keq qe po i implikojn femijet ne gjera te tilla.
 3. mesuesja: Ca eshte nje gje -Kudo vete e merr me vete? nxenesit: Burry yt mesuese se kurr nuk te shohim vetem ne qytet.
 4. Nje gje nuk e kam te qarte un ktu z.admin. Sipas teje femrat duhet te shkojn te kerkojn pune me prinder per dore,pastaj mos duhet babi te shoqeroj vajzen cdo dite per ne pune e mundesisht edhe te rrij me te gjat orarit te punes? Pastaj sipas keti ish-ministrit skandaloz vetem nje femer e bukur dhe qe i ben qefin shefit mund te kete nje vend te mire pune ne noi ministri,se te jesh vetem e zgjuar kjo eshte pak. Pastaj ka femra qe edhe ne nje kostum elegant duken aq bukur dhe shefit i hip ne koke ta bej per vete edhe nese per kete arsye asaj i duhet te lere vendin e punes.Njoh nje vajze 22 vjecare qe para dy vitesh i eshte dashur te lere vendin e punes edhe pse aty te gjitha punetoret kan qene me kostum elegant(punonte ne banke),drejtori nuk ia linte vendin sa u detyrua te largohet nga puna edhepse mbante familjen me ate page qe merrte ajo. E di ku me shkon mendja tani?-keta Amerikanet duket te kene qene te marre qe kan sjell ne Kosove nje ambasadore qe ngjan me nje burre,per te menduar ne se Amerika ka femra te bukura ata duhet te sillnin ketu ndonje nga miss-et e jo Tina Kaidanov. Ja deri ne cilen pike ka arrit morali i shqipetarit,per asgje nuk duhet te quditemi tashi perderisa i trafikojn motrat e tyre si prostituta jasht shteti.
 5. Kristjana

  8 Marsi...

  Po hajt mi mos u merzit se urojm njera tjetren ne ;) ,kush qan koken per qunat ktu Urime breshkolin e urime edhe gjitha femrave te forumit.
 6. Nuk mund te them se skandali i Bill Klinton ishte me i madh se sa ky i Pango-s.Ky zoteriu i kushtezonte seciles qe kerkonte pune favore seksuale.U ndodh edhe burrave te martuar te dashurohen ne nje vajz tjeter qe nuk eshte gruaja e tij,por ky ishte kafsheror,ky nuk e beri per dashuri por nga epshet e shfrenuara dhe imoraliteti. Dhe per ate se jan te tjeret me te zi se ky ose jo, un vetem shpresoj qe te tjeret si ky te ndjejn friken e nje kamere te fshehur dhe te len keto marrezira. :inatosur: njerezve si Pango
 7. Mendoj se shpresa u vdes atyre qe bejn vetvrasje e qe nuk kan patur probleme psiqike me perpara,por qe vijn deri te keto probleme pasi kan humbur shpresen dhe arsyen. :(
 8. Ndoshta nuk me takon te flas per zgjedhjet tuaja por edhe un mendoj se modeli i bashke qeverisjes do kete sukses per shqipetaret.mbasi nuk duhen vet,del dikush qe i ben te duhen edhe shum shum bile.Nuk eshte hera e pare qe me shtetet shqipetare eksperimentohet,por ky eksperiment ne Kosove doli i suksesshem.Kushedi si do ishte reagimi i Hashim Thaqit ne Kosove me rastin e shpalljes se pavarsise nese ne pushtet do ishte vetem LDK, kur ishte e detyrueshme te pranohen simbolet qe kemi tani nje flamur qe nuk na pelqente por qe duhej patjeter te na pelqente,nje himn pa tekst... Ne shtetet shqipetare opozita nuk e luan rolin qe do te duhej te luante,te ngre zerin ne mbrojtjen e interesave te popullit por perkundrazi shfrytezojn fatkeqesit qe u ndodhin popullit ne interesin e tyre te shfryjn mllef kunder pozites edhe pse rolet jan nderruar shpesh.Neveritesh kur degjon shpesh nje ish-minister apo ish-kryeminister te akuzoj qeveritaret aktual duke mos patur fare parasysh ato qe nuk i ka bere as vete dhe qe nuk do i bente edhe nese do vinte prap ne pushtet :rap: Ateher perse te na duhet opozita,qe parlamentin ta shendrrojm ne ring.Keshtuqe punuan ose jo me mire te shofim njerez qe duhen se sa njerez qe rrafen Un mendoj se modeli i bashkeqeverisjs do jete me mire edhe pse njeher do jet problem derisa te formohet kabineti qeveritar sepse per te mos u zene do te duhej te zgjidhnin dy kryeminisra,nga dy ministra per nje ministri etj etj,se per nga nje do jet i cik problem. Po nejse mua me takon vetem tu uroj zgjedhje te qeta dhe te fitoj ai qe ju doni
 9. Kristjana

  Grupi TROJA

  Gjithcka eshte e mire ketu,kjo eshte rock e jo folk vellai. Per rock metal keta jan 1 ne shqiptari
 10. Kristjana

  Grupi TROJA

  Po provoj te vendos videon nga YouTube ktu po nuk po ben
 11. Kristjana

  Grupi TROJA

  TEKSTI: Amaneti i "Clown"-it Janë do vjet që kanë kalue nëpër mue, mbrenda nshpirt me forc pom shthyjn me thanë, Kush janë kta njerz që s'janë shkollue e nuk kanë msue që njeri nuk banë shpinë e vet me vjedh. Teksti i kenges AMANETI I CLOWN-it nga grupi TROJA Janë do fjalë që nuk po muj me i than! Janë do njerz që kanë teprue, shumë um kanë kushtue, rrenat e tyne janë t'um que atje ku veten nuk muj ma me gjet. Dhe sa vjet duhet me shkue, Me i duru kta njerz që krejt, forcën ma kanë marr! Ku janë kta njerz që trunin ma kanë larë? Ku janë kta njerz, që vet nuk muj me i nalë? Kisha dasht diqka me ndrrue, me kta njerz, që diellin....diellin ma kanë nal. Sa shumë vjet kam andrrue, kam besue, zotit ju kam lutë dielli me dal. Ku janë kta njerz, që diellin ma kanë nal? Ku janë kto vjet që kurr nuk muj me i falë? Category: Music
 12. Harrova kerkesen. I lutem qe te mos lejoj shkrime qe fyejn kosovaret ne forum(shaka kjo :D )
×
×
 • Create New...