Jump to content
Veriu Forum

ISA82

Antare
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

 1. FLM Anakin...... kjo eshte per ty... :puth:
 2. nese eshte e vertete, ky lajm URIME per ciftin qe te dy me pelqejn dhe formojn nje kopje te bukur, por ne e dime si jan gazetat, qimen e bejn tra..... do jet flirt i momentit
 3. une mora shummmmmmmmmmmmmmmm mimoza :dance13fm0uv: lule qe me pelqen shum... dhurata te tjera jo.... :(
 4. ISA82

  8 Marsi

  flm Ina gezuar edhe ti....
 5. ISA82

  8 Marsi

  thnx per urimin..... :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: urime urime per te gjitha nenat kudo qe jane.... :1_roseee: :1_roseee: :1_roseee:
 6. pooooooooo ate doja te thoja ene une po u natarrova flm GONNY :P :P
 7. edhe une kshu mendoj....kan ikur ato koh kur vajzat vishin te shfrytezume.. tani e bejn me vetdije dhe me deshire.... pastaj kerkojn ta marrin lekun kollaj loool me vjen keq ti them keto gjera, por eshte realiteti i socem...
 8. lozim letra.......... :P :tease: looooooool ai fiton gjithmon.... :ranting:
 9. nje puthje per nje antar ose antare te forumit.... nese eksiston nje tem e tille sorry.... une per te gjith edhe pse nuk i njof mir loool.... :puth:
 10. une kam lexuar librin " ho voglia di te" dhe me pelqeu shummmmmmmmm tashi po pres te shikoj edhe filmin, te ishin djem te gjith si Stepp oohhhhh mami sa bukur do ishte... :P
 11. thone: LEKU BEN LUMTURIN............ kurr ne bote, te ndimon per nje periudh, po pataj???????l leku shkon e vjen.......lumturia e shkrete njeher ta ze deren, dhe po erdhi duhet mbajt me pinca si thuet....
 12. nuk eshte aspak e drejt, ato jane private dhe te tilla duhet te rrine, une i pash ato duken si fotomontazh, pastaj per te marr favoritet nga populli jane disposti te bejn cdo gje...... :ranting:
 13. me siguri n.memen deri tani eshte nje nga kengetaret e mira te kenges popullore
 14. nese nano do jet president shqiperine e mori lumi...... :(
 15. kur marr diell perdor bikini, por disa her kur jam ne vende ku ska njeri e marr ne toples.....rroba qe perdor jane nje pale shorts te bardha, dhe nje kanatiere pa rripa....cfar me solli vera e kalume.... :scratch: ahh po shum miq ...
×
×
 • Create New...