Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
Ina_84

Endrra Juaj Ne Sirtar

Recommended Posts

mos u gabofsha ka qene edhe nje here kjo tema...nje enderr kam plotesuar edhe ishte per me ardh me studju ne itali por asht plotesu perqysem se gjithmone kam dashte te studioj mjeksi....po hajt ma se ka edhe me keq

 

 

Ti Ina nuk na e the endrren tende....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endrra ime ishte gjithmone te studioja Mjekesi.Ia dola.....Fale meje,familjes time dhe rrapatushit tim qe me jep force dhe kurajo per t'ia dale sa me mire.

 

Tani shpresoj qe te fitoj specializimin per Kardiologji.

 

Mos u qaj Bora...

Se dega qe ti po studion eshte shume interesante dhe ka nevoje per njerez te shkathet e te pergatitur.

Dhe te pershtatet shume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jane aq shume sa nuk di se cila ka me shume rendesi. Me pas shnet e pare te gjitha endrrat realizohen :D

Do te me kishte pelqyer Informatike (inxhinier) por permban disa gjera qe mendja ime ka boshlleqe te cilat me behen pengese.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

nje nga keto endrra eshte qe mbas nja 2-vjetesh do punoj ne mes te femijeve si edukatore :lumturi:

 

 

 

Ta uroj me gjithe zemer,sepse te kujdesesh per femijet e t'ju mesosh shume gjera eshte diçka e bukur edhe pse pak e lodhshme,por ne fund te fund ia vlen. :) :) :) :) :)

Komplimente...

In bocca al lupo per gjithçka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta uroj me gjithe zemer,sepse te kujdesesh per femijet e t'ju mesosh shume gjera eshte diçka e bukur edhe pse pak e lodhshme,por ne fund te fund ia vlen. :) :) :) :) :)

Komplimente...

In bocca al lupo per gjithçka.

 

 

CREPI IN LUPO E GRAZIE PER IL TUO AUGURIO :)

 

ina eshte gjeja me e bukur te punosh me femijet e te rrish prane tyre..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta besoj qe eshte shume bukur.Une kam patur mundesine vetem me 2 femije kur punoja baby-sitter dhe ishte e mrekullushme.

 

Te te them diçka....

Edhe se jam 22 e pak vjeçe e kujtoj akoma edukatoren time dhe sa here qe kthehem ne qytetin tim e takoj dhe e falenderoj per gjithçka qe ka bere me mua.

Per here te pare kur kam vizatuar nje lule dhe me shkruajti te fletorja,TE LUMTE.

Edhe sot ate vizatim e kane prinderit e mi.

Kjo gje ndoshta mund te ndodhi dhe me ty dhe do ishte bukur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta besoj qe eshte shume bukur.Une kam patur mundesine vetem me 2 femije kur punoja baby-sitter dhe ishte e mrekullushme.

 

Te te them diçka....

Edhe se jam 22 e pak vjeçe e kujtoj akoma edukatoren time dhe sa here qe kthehem ne qytetin tim e takoj dhe e falenderoj per gjithçka qe ka bere me mua.

Per here te pare kur kam vizatuar nje lule dhe me shkruajti te fletorja,TE LUMTE.

Edhe sot ate vizatim e kane prinderit e mi.

Kjo gje ndoshta mund te ndodhi dhe me ty dhe do ishte bukur.

 

 

 

edhe une kam 22 vjec, dhe e kam pasur esperiencen e baby-sitter, dhe prandaj kam zgjedhur ate shkoll

do ishte bukur te me donin femijet si doja une edukatoret e mia....shpresoj te ndodhi... :dance13fm0uv:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...........endrra ime ne kasaforte eshte ka qene dhe ngelet futbolli....lojtare,trainer,menaxher,agjent,drejtues,mjafton te kete lidhje me futbollin...eh realiteti eshte krejt tjeter.

un_prap.jpg

un_tu_lujt.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...