Jump to content
Veriu Forum

vlonjatja

Antare
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

About vlonjatja

 • Rank
  NULL
 • Birthday 05/08/1989
 1. s do te vija te jetoja ketu ku kam ardhur tani
 2. faleminderit shume dhe juve ju uroj fat ne jete xx
 3. une ,ti ,ai,ajo, ne,ju,ata,ato jemiveshur me pelice hame buke,sallam salcice
 4. te me falni nqs fola gabim por keshtu mendova keshtu e thashe sepse eshte thjesht realiteti
 5. mire me jena mire shtyhemi
 6. vlonjatja

  pershendetje

  gezuar dhe ti beno pashket dhe te gjitheve anetareve te forumit u uroj gezuar pashket
 7. une studjoj ne angli per pediatri ose stomatologji nqs nuk fitoj pediatrine
 8. kur nje zemer eshte shuar dhe nuk arrin te marre dot fryme
 9. dhe une ju pershendes te gjitheve ne vecanti benin je si shpirt
 10. nuk eshte turp kur te thote njeri dicka te vertete
 11. o ben me foto nuk ta kalon asnje le te thone cfare te duan te gjithe ti i ke dhene jete ketij forumi
×
×
 • Create New...