Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
g°n

Na tregoni nej vend ku mund ta vizitojme...

Recommended Posts

QUOTE (notis @ Wednesday, Feb 16, 2005 08:28 pm)
o gon shko tek lagja e magjypve te lezhes. aty do gjesh vepra arti te ndryshme nga karroca me guzhineta deri edhe gomare me makijazh. wink.gif

Ahahah ca kam qeshe.

 

Sikur tha Talexhiu kalaja e Krujes eshte shume e bukur.

Share this post


Link to post
Share on other sites
QUOTE (GONNY @ Wednesday, Feb 16, 2005 01:54 pm)
Na tregoni ndonje vend (ne shqiperi) ku ja vlen ta vizitojme si: Kala, muze, objekte kulti dhe vepra te tjera arti.

alby --->>>ne shqiperi

Share this post


Link to post
Share on other sites

O GONNY KUR TE SHKISH NE SHQIPERI SHKO EDHE TEK LOKAL "DEA" SPATHAR TE SHKODRES NGJITUR ME LUMIN DRIN SHE SHIH NJE NHA MREKULLITE E BOTES. SE MUA ME IKU TRURI TANI QE ISHA ATJE

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Une^

Ne Dhermi .. une atje do shkoj ta bej plazhin ket ver.... dhe ne SHengjin (kuptohet) por nje jave them se do e bej ne Dhermi se kam degjuar se eshte shume bukur .. wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne Shqiperi ka vende fantastike qe per fat te keq shumica e shqiptarve nuk i njohin e un bej pjese ne to...po ato vende qe kam vizituar e qe ju keshilloj te vizitoni jane: Komani, Kalaja e Shkodres, Shiroken (qe Gentos nuk i pelqen ) Katedralja ,Xhamija, Spathari (dea-restorant),Lezhen krejt se asht ma e bukra ne bot,kishen e Rrubikut,Liqenin e Ulzes, Patokun, Kalane e Krujes, Tiranen te gjithen, xhamine e Kavajes,Qendren e Fierit (shetitoren),Manastirin e Ardenices, Apollonine,Bregdetin Vlonjat, Pogradecin e Beratin (qytetin e nje mije dritareve)...kaq maj men po Shqiperia ja vlen te vizitohet e gjitha sepse eshte vertete e bukur..

 

 

 

Ps.Kush vjen ne Shengjin te mos harrije te vizitoje ranen e hellun se ajo eshte pjesa me bukur e bregdetit shninak

Share this post


Link to post
Share on other sites

ha ha ha ha pse ti vetem me ate.. ke shku te rana e hedhun....ateher nuk i paske shiju gja....lezeti i ranes se hedhun asht asht me shku me nje grup shoqnie e me nejt tan diten...hata... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

o breshke grup un ti edhe gento zban vec nese te pelqejne treshe por ma mire bjer edhe naj shoqe tane ose bjer ma mire ate lezhjanen edhe shkojme

tongue.gif:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:PP:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O gja i shtremt rri mar urte se pasha kishen e shullazit te baj me ec kamadoras deri te rana e hedhun...ose me nje pale sandale me taka po deshte... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

 

 

 

 

 

 

Pastaj rri urte se ti tham badigardit.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hhahahahahaha loooooooooooooool tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif hey me cmene me to sandale ti maj mylle he dreq se e moren vesh te tane te rafte pika te rafte edhe atij bodyguardit tend i qes BLERINEN edhe i bien nevrat mandej edhe me nje arke birre AMSTEL te len me vdeke tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

do tu keshilloja te vizitonit zonen e "ranes se hedhun" besoj se eshte nje zone shume e bukur per turizmin bregdetar sidomos per ate te lezhes.

(kujdes! eshte zone private "imja" tongue.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hey shifni Luren E Kunoren.

Shifni Thethin,Vermoshin por mos harroni me shku me njerezit e duhur se ka rendesi shume kjo pune.

Edhe ne vendim me te bukur ne bote njeriu jo i duhur te ba me ja kercit n'shpulle.

Shikojeni edhe Valbonen i here ene folim bashke mrapa se si ju duk.Shifini keto se nqs nuk i kini pare keni humbur dicka me vlere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dua te di nese ndonjeri nga ju ka patur fatin te viitoje 7 liqenet e Lures.

Nese nuk keni qene jua keshilloj te shkoni sepse eshte nje nga mrekullite e shumta te vendit tone.

Une kam qene disa here,dhe gjithmone jam mahnitur..

Per me teper aty behet mjalti me i mire.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...