Jump to content
Veriu Forum

Search the Community

Showing results for tags 'albania'.More search options

 • Search By Tags

  Type tags separated by commas.
 • Search By Author

Content Type


Forums

 • Hyrja - Mireserdhet
  • Antaret:
  • MKPortal Shqiperia
 • Ndjenjat
  • Shoqeria
  • Dashuria
  • Eros
  • Hapsire Filozofike
 • Aktualitet
  • Veriu Sot
  • Politika
  • Ekonomia
  • Emigracioni
  • Studentet
  • Feja dhe Besimi
  • Shtypi dhe Media
  • Aktualitet - E perditeshmja Shqiptare
 • Arti dhe Kultura
  • Letersia
  • Muzika
  • Artet figurative
  • Kinemaja dhe Teatri
  • Të gatuajmë sëbashku
 • Shkenca
  • Mjeksia
  • Historia
 • IT-Information Technology
  • Faqe shqiptare ne rrjet
  • Programe te ndryshme
  • Programim
 • Zbavitje
  • Lojra
  • Humor
  • Gjegjeza
  • Tema te lira
  • Kuriozitete
 • Sport
  • Futboll
  • Kampionatet
  • Sporte te tjera
 • Koshi
  • Koshi
  • Portali

Calendars

There are no results to display.


Find results in...

Find results that contain...


Date Created

 • Start

  End


Last Updated

 • Start

  End


Filter by number of...

Joined

 • Start

  End


Group


AIM


MSN


Website URL


ICQ


Website URL


ICQ


Jabber


Skype


Yahoo


Jabber


Skype


Location


Interesat

Found 1 result

 1. Sara Hoxha ka reaguar ndaj komenteve negative që ka marrë gjatë periudhës së shtatzanisë. Sara dhe Ledri pritet të bëhen prindër për herë të parë së shpejti, ndërsa aktualisht ndodhen në Gjermani, pasi pritet që vogëlushja të vijë në jetë atje.E përballur nga komente të tipit “Nuk je e para që ngel shtatzënë”, “Sikur vetëm ti je shtatzënë”, “Na lodhe”, Sara ka vendosur që më në fund të reagojë. Përmes një postimi në Instastory, Sara shkruan se nuk e kupton se përse njerëzit po lodhen më shumë se ajo nga pritja e ëmbël.“O njerëz të dashur dhe të mirë! E kuptoj se jeni në ankth më shumë se unë për lindjen time por s’kemi ç’të bëjmë do presim edhe pak. Por vetëm diçka nuk kuptoj, ju që më thoni “Na lodhe, na lodhe”, pse po lodheni më shumë se unë?Apo më doni kaaaq shumë saqë doni të merrni nga lodhja ime? Unë e di që për të pjell, pjell lopa. Kështu që shumë shumë faleminderit për dashurinë.”, ka shkruar Sara
×
×
 • Create New...