Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
g°n

Cili ka qene momenti qe jeni ndjere keq per lek

Recommended Posts

Edhe une shpesh here jam ndjere shume keq sepse kam qene nje familje e varfer por tani fal ZOTIT jam mire , jo se jam i pasur por kam aq sa te bje nje jete normale edhe pse kam borgj 15000 euro bankes qe i mora per CHEVROLETIN sad.gif sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (notis @ Friday, Mar 11, 2005 08:41 pm)
Edhe une shpesh here jam ndjere shume keq sepse kam qene nje familje e varfer por tani fal ZOTIT  jam mire , jo se jam i pasur por kam aq sa te bje nje jete normale edhe pse kam borgj 15000 euro bankes qe i mora per CHEVROLETIN sad.gif sad.gif

Apapap ca na boni makina jote dukesh se s'ka pasur makine kurre ne jeten tende biggrin.gif laugh.gif laugh.gif Uroj ta marresh ne Shqiperi, ta shohim njehere bukurine e makines tende. wink.gif ....i'm bad but i don't mean it though.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tani persa i perket temes, une jam femer kurre s'kam mbetur pa leke, vajza e vetme e babit.. wink.gif, e kam te rregulluar biggrin.gif, pastaj punoj dhe vete. Dhe kur dalim me shoqerine kurre nuk paguaj sepse jam femer, paguajne djemte gjithmone, vetem ndonjhere(vetem njehere ka bere vakia dhe u be debat i madh) kur ua pagoj tinzash se nuk me le kush, por meqe me vjen keq. Keshtu qe hate people hate... tongue.gif tongue.gif biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do ta marr me vete kur te vij edhe eshte e vertete se makina ime e pare eshte sepse mundesite ekonomike nuk ma kane lejuar qe ta kem edhe nuk turperohem per per ket fakt dhe gjitha keto vetem me krahte e mi i kam arritur pa ndihmen e askujt

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (notis @ Saturday, Mar 12, 2005 09:20 pm)
Do ta marr me vete kur te vij edhe eshte e vertete se makina ime e pare eshte? sepse mundesite ekonomike nuk ma kane lejuar qe ta kem? edhe nuk turperohem per per ket fakt? dhe gjitha keto vetem me krahte e mi i kam arritur pa ndihmen e askujt

hajt o burre se une kam nderru nja 5 makine tongue.gif po s'mi ka fale kush, kam punu vet per to.

Iiiiiiii ca me ka marre malli me ec ne kembe, dhe e kam seriozisht tongue.gif , makinat ma kane shpife.... Po pastaj une do lodhem duke ecur ne kembe ne Shqiperi... tongue.gif tongue.gif

 

Po mire mo Gonny c'kemi nga ty? Ti dukesh si i mbajtur, pra sikur s'te mungon ekonomia, apo te gjithe kemi nje kohe qe s'kemi... dry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e mire moj cike por ti jeton ne nje vend ne te cilin makinen mund ta marresh shume shpejt dhe me lire , ndersa une ndodhem ne nje vend te cilin as te hash nuk te dalin leket dhe te lumte qe ke marre 5 makina bravo te qofte je nivel me i larte se ne . cka te bajme fukarej eshte e shkruar te jetojme gjihte jeten dhe ishalla merr edhe 10 makina tjera por merr edhe noj JEEP sepse nuk futet dot ne TROSHAN makine tjeter tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

tani leket dhe po te jene me shumice nuk na dalin asnjehere po vertet jam ndier keq kur mu desh te paguaj taksat e universitetit privat 4000 euro ishin vertet shume mgjth ia dola mbane dhe sivjet mi kthyen te gjitha po ce do qe do harxhohen shpejt mad.gif sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

QUOTE (GONNY @ Thursday, Mar 10, 2005 10:44 am)
Cili ka qene momenti kur jeni ndjere ne veshtiresi per te holla?


Un jam ndjere shume her por, sa te kemi shoket qe kane lek jau marrim borxh biggrin.gif

nje here duke u kthyer nga nje pelegrinazh edhe kamping, i kisha paret fiks per bileten e kthimit e kishim 2 dite rruge e pa pare ne xhep. Shyqyr shoqeria qe dha borxh biggrin.gif rolleyes.gif biggrin.gif rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

po kush nuk ka ndjere veten ngusht per leke une besa boll shpesh, tongue.gif ca merrsha gjate javes i haxhosha te shtunesh dhe te dielash, po kam pase perhere vllezerit spronzorizues, nga nje here edhe baben, kur vinte ne itali ne vend qe me i dhane une lek atij me jepte ai mua, tongue.gif po ka nja pak vite qe jam ba djale i mire dhe munduhem jo me kurse po te pakten mos me hy borxh, tongue.gif , ishalla skam probleme per lek ketu ku jam se nuk nuk ketu i kam vllezerit afer dhe ska kush me ndihmon, le qe te jep banka sa te duash vetem a mundesh me pagua interesin, laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shpesh,sepse ne studentet e kemi kete...

Kam babushin tim,mamin, rrapatushin tim,vellaçkon tim,dajat e mi,Xhovan bushiqin e nje here me ka dhene Gento.

Shuuuuuuuuuuuuuuuuume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...