Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
grannyfucker

pershendetje

Recommended Posts

Nderimet tona anetare te dashur! Nje pershendetje te gjitheve pa perjashtim prej meje dhe ju uroj te te jeni mire aty ku ndodheni! smile.gif Gjithashtu nje percafim te nxehte per te dashuren time wub.gif wub.gif wub.gif puthje2.gif puthje2.gif I MISS YOU BABY sad.gif sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
QUOTE (notis @ Feb 26 2006, 03:17 AM)
Nderimet tona anetare te dashur! Nje pershendetje te gjitheve pa perjashtim prej meje dhe ju uroj te te jeni mire aty ku ndodheni! smile.gif Gjithashtu nje percafim te nxehte per te dashuren time wub.gif wub.gif wub.gif puthje2.gif puthje2.gif I MISS YOU BABY sad.gif sad.gif

A notis....qysh kur je ba kaq djal serioz mar aman....

pershendetje te taneve...... tongue.gif tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kemi 1,000 antare te regjistruar

Antari me i ri eshte BLaCk JaCk

 

 

 

 

...... a kam fitu gja a ? tongue.gif tongue.gif tongue.gif

 

Ke fituar rregjistrimin falas, lol .mire se erdhe ne kete forum dhe ja kalofsh sa me mire pershendetje,

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (vlonjatja @ Apr 1 2006, 07:52 PM)
ore une puthjet ja u jap por me te emblen e kam vetem per nje person qe e di vete se kush eshte

Se mos e ke rrejt djalin e huaj ore se postimin e ke bere me daten 1 prill dhe nuk ta beson,lol edhe une te puthje.gif puthje.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (vlonjatja @ Apr 2 2006, 07:34 PM)
nuk e kam zakon te genjej

uuuu sa nervrike kjo vajza , mos ban demek si nevrike sepse e di qe sje,

te pershendes edhe nje here, embelsire,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pershendes te gjithe antaret qe kane humbur krejt , online offline poshte e perpjete kudo qe te ndodhen, dhe nje pershendetje te vecante per Gonin dhe Chichen ,dhe pershendetje speciale per VLONJATEN dhe e puth shume sepse e kam si shpirt, puthje2.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...