Jump to content
Veriu Forum

krutani79

Antare
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 1. me thone te drejten rakia se me ka marre malli shume
 2. epo mos i besoni edhe aq shume asaj fraze
 3. zor te me afrohet kush se me rrin dita 12
 4. krutani79

  San valentino

  epo une e kisha me 15 dhe jo me 14 shkurt
 5. harku i triumfit do me pelqente ta rilexoja
 6. pas nje bebati politik midis berishes dhe mediut vendosin te shkojne ne nje pub dhe ndersa po pinin para tyre shfaqet nje vajze lakuriq duke bere striptize dhe ne njeren kofshe kishte bere tatuazh berishen dhe ne tjetren mediun ore e pyet ky i fundit ne ato tatuazhe jemi ne po thote berisha kam kohe qe e kam vene re por nuk po kuptoj ai ne mes mos eshte gje nanoooooooooo
 7. krutani79

  shok apo shoqe

  shoqeri te ngushte deri ne ate nivel qe ti hapesh aq shume me nje person te gjinise tjeter me duket se i thuhet dashuri
 8. pushimet pert krishtlindje doemos qe do i kaloj ne shqiperi sivjet se kam kohe qe s'kam vestuar festa ne shqiperi
 9. do me pelqente qe te gjithe ata qe ndodhen ne greqi te bashkebisedonim ne kete teme
 10. epo per mendimin tim vajzat shikohen nga poshte lart dhe pastaj mund te zjedhesh
 11. kush deshiron nje gote bakardi te shpejtoje
 12. vetem verdhacuket me kane ngelur ...................................................
×
×
 • Create New...