Jump to content
Veriu Forum

chicca_x2004

Antare
 • Content Count

  319
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by chicca_x2004

 1. Nuk e di nese do jete dicka e mire apo nje mundesi tj e "kasapeve" per te marre para,,,eshte dicka e mire sepse eshte nje standart qe e kane te gjithe vendet europiane, por eshte dhe nje "pengese" e vogel per ne qe kemi studiuar jashte sepse duhet te studiojme gjera qe nuk kemi studiuar me pare,,,gjithesesi pranoj keto pengesa nese ia vlejne per te seleksionur personelin e duhur,,,
 2. Do te preferoja me mire te shes nje pjese te trupit tim sesa ne veshtiresi ekonomike te bej pazare te pista per te dale nga situata..ka shume raste kur njeriu gjendet ne veshtiresi ekonomike dhe detyrohet te beje pune te pista,,,nuk justifikoj asnjeri prandaj me mire te shes nje pjese te trupit sesa te merrem me pune te pista
 3. Me fal per vonesen (por fajin e kane provimet qe nuk na lene te mrrim as fryme jo me te hyme ne forum),,, gjithesesi TE UROJ NGA ZEMRA TE BEHESH 100 VJECE DHE TE UROJ NJE JETE SA ME TE LUMTUR te puc
 4. une jam kunder tradhetise bashkeshortore dhe po ndodhi pa dashje,,,dhe per mua ska asnje lloj falje,,,e jo me per nje gje te tille,,,, ka shume menyra per te bere nje femije por ajo qe ta besh me nje person tj nuk e pranoj kurre e aq me teper fshehurazi dhe ne nje menyre kaq barbare,,,, une sdo pranoja te rrija me ne nje shtepi me nje moster te tille (flas per gruan),,, do kerkoja ndarjen sa per femijen mendoj se e meriton akoma dashurine aterore dhe pse nuk eshte babai natyral ,ai eshte dhe dombetet babai vertete i femijes,,, p.s O Pellumb ku i gjen kete shoqeri me gjithe keto probleme sociale se me kujtohet dhe rasti i shokut me te fejuaren dhe te dashuren???hahahaha
 5. sepse gruaja shikohet akoma si prone dhe jo si nje njeri qe ka te drejtat e saj,,, eshte per te te ardhur keq me shume per ato dfemra qe jane pre e dhunes per vite e vite dhe nuk marrin guximin te ngrene krye e ti denoncojne e te kerkojne ndihmen istitucinoneve perkatese...
 6. e cfare e donte nena jeten kur zemra saj blihej me para te pista????me mire nje vdekje me ndergjegje te paster sesa nje jete me para te ndyra,,, nuk e justifikoj dot ate djalin per ate cfare ka bere dhe pse mund ta kete bere ne nje moment te veshtire te jetes se tij,,, ndoshta ajo cfare i bene ne fund ishte cmimi i asaj qe korri gjate kohes kur merrej me trafik,,,dhe vrasjen e dy personava. ndoshta tregohem pak egoiste dhe e pashpirt por njerezit qe merren me pune te tilla heret a vone tduhet te paguajne
 7. chicca_x2004

  PROFILI JUAJ

  CHICCA lindi ne uren vajgurore dhe femijeria e saj u ndriçua me llape vajguri <_< U shkollua ne ambjentet e spitalit obstetrik-gjinekollogjik ku mori edukaten e pare seksuale...me nje roje private Adoleshenca e saj ishte teper rrebele... ku perdorte sharje dhe sende te forta kunder pushtetit ne fuqi...aty ajo zbuloi se sendet e forta mund te sherbein edhe per diçka tjeter :dance13fm0uv: U dashurua disa here .......... dhe seksi ne pergjithsi e terheq shume veçanerisht pozicjoni 71 (eshte si 69 po me dy gishta me shume) Sot ajo eshte beqare dhe pret me padurim qe nje burre me lesh ne gjoks ta konfiskoje... Punesohet ne zyren e ruajtes se shpendeve ku ka nen vezhgim rritjen e bibave .... (merr pagen nje here ne vit, per vit te ri ) Do donte te nderronte dege po akoma ska gjet asnje peshk Very Happy Enderron te bleje nje aparat 5 megapixel (me blic jeshil) nje traget qe te beje linjen athine - korçe dhe nje nate seks me gjergj paljaçon ...(george clooney) mire mire, djali jo keq por sikur sma kishe pershtatur mire pizine,,,hahahaha pershendetje
 8. chicca_x2004

  Ngushellime

  Ngushellimet e mia,,, familjeve dhe ishalla shpirtrat e tyre prehen ne paqe...
 9. dhe pse me pak vonese ju uroj te gjithe te dashuruARVE GEZUAR Shen Valentinin....e paci gjithmone dite te lumtura
 10. I nderuari jone Pellumb Syku....mqs nuk dime te bejme poezi (sic i ben ti),,, me thjeshtesine tone po te urojme " U behesh 100 vjec ". URIME me respekt chicca
 11. sa te keqinj qe jeni ore,,,une e pashe gabimin por nuk dija te modifikoja topikun,,,,,iiiii sa te keqinj qe jeni.... me ka mbetur hatri me ju ciao
 12. Te na falni per vonesen Z. Gonny !!! ne emer te shokeve dhe shoqeve te forumit veriut te urojme te na behesh 100 vjec... urimet e perzemerta chicca
 13. chicca_x2004

  Sexi Oral

  dhe une i bashkohem mendimit tuaj burra,,, ska gje me te mire nese ne nje cift cdo gje behet me deshiren e te dy partnereve,,,asgje nuk duhet shikuar ne prizmin e te "shpifures" apo "banales" (qe shume here mund ta mendojme, dhe kjo fale sic e tha dhe Pellumbi tek ne verioret, apo shqip sepse jemi rritur brenda ca tabuve) nese behet me personit qe duam...
 14. E dashur Tinusha,me vjen vertet keq per ate qe te ka ndodhur.... nuk kam kohe te zgjatem shume dhe pse do doja,,,, nje gje doja te te thoja dhe me falni per banalitetin por ai i dashuri jot o e ka pasur per here te pare ose ia fut kot, sepse nje femer dhe po nuk pati humbje gjaku per here te pare dallohet nese eshte e virgjer apo jo,,,spo hy me ne detaje por nese eshte e virgjer si pati si spati humbje dallohet... me vjen keq qe i dashuri jot nuk te beson,,,, dhe me vjen keq qe marrdhenja jote e pare ka qene kaq dramatike,,,por mendo dhe anen pozitive,,,ke kuptuar se sa e rendesishme je ti perpara ca dogmave qe ai i shikon si tabu dhe pse nuk ua di vlere,,,nejse me vjen me te vertet keq per ty dhe shume persona te tj qe perjetojne gjera te tilla
 15. chicca_x2004

  No Comment

  KE SHUME TE DREJTE GONNY...MGJS ESHTE NJE KRAHASIM KREJT TJETER NGA KY KETU POR MGJTH DHE AJO QE THE ESHTE E DREJTE,,,
 16. chicca_x2004

  No Comment

  sic e thote dhje vete tema,,,no comment ske cte thuash vetem te mendosh dhe te merzitesh deri ne ate pike sa ska ku te veje me,,,ne keto vende fatkeqesisht te prapambetur dhe me nje integralizem fanatik keto gjera jane shume naturale..fatkeqesisht ketu nuk hyn vetem aspekti fetar por dhe ai juridik sepse ne keto vende nuk jane te njohura te drejtat njerezore qe jane baza ne nje shoqeri,,,pra perderisa njerezit nuk konsiderohen si njerez por vetem si "placke e vjeter" kjo i shpjegon te gjitha,,,me vjen vertet keq qe femije si puna e ketyre te fotove te vuajne qe ne femijeri....me vjen verte shume keq
 17. tashme ka 5 vite qe kam hequr dore ose me mire jam e detyruar qe Krishtlindjet dhe Vitin e ri do e kaloj larg familjes... alternativa ,,,tek xhaxhai e do bej dhe baby-sitter femijeve kuptohet dhurata vete femijeve (se per te tj skam leke se jemi studenta e i kemi xhepat e shpuar)
 18. sa per fejesen qe the sma merr mendja se e do kete vajzen (dhe pse jane njohur personalisht, kjo sdo te thote asgje varet cfare njohje kane pasur , dmth thjesht prezantim apo lindje dashurie),,,gjithesesi smendoj se e ka DASHUR NDOJEHERE SEPSE S'SHPJEGOHET DOT SE PSE AIBASHKEJETON ME TJ. prsonalisht jam e fejuar me ritet shqipetare por gje ... me kuptimin qe mund te ndikoje ne lidhjen tone ,,,pasi jemi nojhur vete dhe fejesa ka qene thjesht nje formalitet,,, ky djali sipas meje nuk eshte i denje per te fejuaren (sa per te fejuaren qe supozohet se ben me keq ate nuk e dime mqs nuk kemi asnje prove),,,nderrsa ky bukuroshi na paska nje per dimer e nje per vere.... sinqerisht dhe personalisht i urrej njerezit qe tallen me ndjenjat e te tjereve....
 19. uaaaaaaaaaaaa...kush ma paska ditelidnjennnnnnn..breshkolina.... te uroj nga thellsia e zemres dhe sincerisht cdo te mire ne jeten tende.. cdo deshire e jotja tu befte realitet..dhe ishalla arrin cdo gje qe ke planikifukuar per jeten tende ne vazhdim..... te uroi nje dite sa me te lumtur dhe te gezuar... te puth fort fare..
 20. Ty Gento nuk te vjen keq nese ia hapim Breshkes nje teme te re ku mund te ia bjeme urimet per ditelindjen!? po e privilegjojme vetem se ka ditelindjen. pacim
 21. U befsh 100 vjec Talexhiu... te uroj cdo te mire ne jete chicca
 22. Mendoj se ne pergjithesi kane ikur koherat kur te fejonin qe ne djep apo pa deshiren tende,,,sigurisht qe ekzistojne mbleserite por kjo sdo te thote fejese e detyruar por thjesht nje prezantim, personalisht jam fejuar pa deshiren e prinderve ,,, bej shaka,,,ishte nje fejese e kerkuar nga une me pranimin e prinderve,,,, :dance13fm0uv:
 23. Per shembull,,,kur je larg personit qe dashuron dhe ndien nje mall e nevoje te pashmangshme per te qene afer qpfte dhe vetem nje sekond te vetem,,,
 24. ka shume arsye qe nje femer prostituohet...ne disa raste jane te detyruara ndaj nuk i gjykoj aspak biles po te kisha mundesi do i ndihmoja,,,, ne raste te tj nje femer mund ta zgjedhi si mjet pune per te fituar para,,ndaj nuk e gjykoj sepse eshte nje zgjidhje personale (ama e gjykoj nese shkon ne rruge, ku mund ta shikojne te gjithe, kur nuk ben kontrolle e nuk perdor mjete mbrojtese, atehere po sepse behet shkak i perhapjes se semundjeve seksualisht te transmetueshme)..por asnjehere nuk do e gjykoja per zgjidhjen e punes se saj.
 25. chicca_x2004

  Viva Scutari

  po ti lidhe muhabetin he burre.hahahah
×
×
 • Create New...