Jump to content
Veriu Forum

franceska

Antare
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

  1. une mendojfranci por meqe nuk anon tek emrat shqiptare po mar zabire(nje nga panariti)
  2. cmendoni rreth ketij filmi dhe aktori qe e luan kete film une themse eshte 1 i aktoreve pas jony deep dhe bread pitt sidomos ne filmin aventurat e ridik :fuck:
  3. une vdes per filmat horror dhe them qe nuk japin asnje frymezim tek njerezit sepse jane vetem fantazi te trurit te njerut dhe asnje seshte aq"BUDALLA" sa tu besoje e te frymezohet :paladin: :triniti: :tongue:
  4. He une jam franci jam nje sapo e regjistruar dua sa me shume emaile nga te gjithe ju ciao
×
×
  • Create New...