Llogaria ime
Veriu Portal
Lifestyle

Madona, mesazh erotik për Vitin e Ri
Publikuar me 02 Jan 2014

Madona, mesazh erotik për Vitin e Ri

Është e vërtetë që ajo kurrë nuk ka pasur turp nga debatet dhe polemikat. Është kritikuar shpesh për vulgaritetin që ka përdorur, por sipas saj ky është realiteti. 

Kështu që në pritje të ardhjes së vitit 2014, ajo i uroi mireseardhjen Vitit te Ri në mënyrën e saj tipike. 

55-vjecarja e njohur e muzikës pop, Madona, natën e ndërrimit të viteve ka postuar një foto të një penisi artificial që asaj ia kishin dhuruar për ditëlindje një vit më parë. 

Diçitura e saj ka qenë: Boll me të vjetrin, përpara me të Riun. Gëzuar Vitin e Ri! 

“Të dashura, bëni dicka me të”, pasonte mesazhi tjetër i radhës. 

Dhe fotoja me vibratorin e postuar në Instagram ka shkaktuar rreth 2 mije komente të fansave të saj dhe 17 mije likë, menjëhere pasi foto është postuar. 


931
  
0

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus dy? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI