Llogaria ime
Veriu Portal
Lifestyle

Bleona Qereti, shfaqet nudo në një backstage (Video)
Publikuar me 07 Sht 2012

Bleona Qereti, shfaqet nudo në një backstage (Video)

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti pritet të mbajë të shtunën një koncert të madh në sheshin “Nënë Tereza” të Prishtinës. Ky turne i Bleonës vjen pas atij që mbajti në Shqipëri, ku mblodhi numër të madh të simpatizantëve të saj.

Mirëpo, lajmi kësaj radhe nuk ka të bëjë me muzikën e saj, por me një video që po qarkullon në internet, video në të cilën Bleona shfaqet nudo. Video duket të jetë incizuar gjatë përgatitjeve të këngëtares për një koncert të sajin, raporton Zeri.

Bleona në këtë video shihet komplet lakuriq, e rrethuar nga disa persona, që për çudi, këngëtarja shqiptare nuk e ka fare problem të zhvishet në praninë e tyre.
Me sa duket, dikush ka shfrytëzuar rastin që gjatë kësaj kohe, ta incizojë këngëtaren dhe video e postuar në YouTube, tani ka bërë xhiron e botës.


6722
  
0

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus dy? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI