Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
albania

a mund te martohen kosovart me shqiptart

Recommended Posts

 

kjo asht nje pyetje ne zanafille siperfaqesore por me nje bagazh pergjigjesh, medyshjesh, problemesh, dogmash e traditash. une mendoj se populli shqiptar po hyn ne thelbin e çeshtjeve dhe po perballet me te gjitha faktet e injoruara e te anashkaluara.

martesat mes feve te ndryshme, krahinave dhe me te huajte ne shqiperi gjithmone kane qene nje problem i shmangur nepermjet dogmave te percillura brez pas brezi dhe nga nje ane kjo eshte nje e mire pasi jemi nje rrace mjaft e paster por pesha reale anon me shume nga ana tjeter pasi nuk lejon dashurine te triumfoje aty ku i takon e si i takon.

morali i historise: mendoj se populli shqiptar, ne kohen reale, eshte shume me i lire ne shprehjen e ndjenjave se ne te kaluaren dhe nese mes shqiptareve e kosovareve mund te kete lidhje martesore ose flirtime mund te ndodhe sot sigurisht me lirshem se ne te kaluaren.

Share this post


Link to post
Share on other sites

qka mendoni a mund te martohen kosovart me te shqipnis

 

 

per mua eshte pyetje pa lidhje...cdo njeri eshte i lir te martohet e te dashuroj ke ti doj qefi...si tha dhe GONNY.. vetem ketu nuk duhet ket kufi..dhe as dallime...une ne qoftese dashuroj nje person, nuk bej dallime mjafton qe dashuria qe provojm per njeri tjeterin, te jet e paster dhe e sinqert..( mendimi im)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

qka mendoni a mund te martohen kosovart me te shqipnis

 

me pytni mu qyre....

 

ku don em dit zemra mer a je kosovare, maqedonase, malazeze etj etj...

 

hahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites
yeh yeh qashtu asht

 

 

albania te lutem civilizohu pak vlla !!!!

 

se jeta te paska lene pas !!! :lol:

 

pershendetje te gjithve !

argetim te kendshem :) shpresoj te mos lexoj me nga kto artikuj pa lidhje !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...