Jump to content
Veriu Forum

albania

Antare
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 1. si me ken i huj ma si ke mu ndie kur sje ne shqipri
 2. albania

  SMS DASHURIE

  Atje është një lum, ku ka lule shumë, kur të të marrë gjumi Ty mos u merzit , se do vijë të të puth unë...! ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ZEMRA IME SHUM TE DON DIT E NAT PER TY MENDON SHPIRT IM S'KA QETESI DERISA TE BASHKOHEMI UN E TI ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Ndonjehere endrrat behen realitet, por me ty, realiteti u be nje enderr. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Nje genjeshter ne momentin e duhur eshte njeqind here me mire se sa nje e vertete e thene ne momentin e gabuar. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Dashuria e vertete eshte kur zemra dhe mendja jote thone te njejten gje. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
 3. meda - a met thirr a mos met thirr
 4. at kam mendim kam edhe vet por po thom se qa thojn njerzit tjer
 5. albania

  SMS DASHURIE

  Frika me ze kur s'je prane meje Kam frike se mos dikush si flladi lehte i pranveres te rremben dhe ti si gjethe largohesh larg aq sa une s'mundem te te kap .............................................................................. Nese te ka ardhur vetja ne maje te hundes martohu qe te te vije ne maje te hundes dikush tjeter ............................................................................... me puth ne sy se te dua vetem ty me puth ne gush se syt e mi ,me lot jan mbush me puth ne faqe se shpirtin ,krejt ma kenaqe me puth ne ball se zemra ime, per ty esht thar ................................................................................... me puth ne qaf fort se per ty ,po derdhi lot me puth ne buz se plot dashuri ,per ty jam mbush ma puth fort trupin se ma heqe fare trurin me puth nga kembet,deri te koka se dashuria ,per ne te dy ekzistoka
 6. qka mendoni a mund te martohen kosovart me te shqipnis
×
×
 • Create New...