Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
g°n

Gezuar shen valentinin (14 -15) :D

Recommended Posts

Gezuar te gjith te dashuarve shen valentinin.

 

 

Mos harrojme dhe 15 shkurtin se tek e fundit feste eshte edhe ajo per ne beqaret tongue.gif . Hey kush don mos me e festu vetem festen na tregoni jo gocet tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (GONNY @ Monday, Feb 14, 2005 11:54 am)
Paske menje te keqe mi dreq tongue.gif . Ja ke vu synin nenjarit tongue.gif (ishalla nuk jam un biggrin.gif )

Nuk je ti te siguroj tongue.gif po tia kisha vu synin ndonjanit s'rri ne forumin tend une do isha me te having fun... wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MIZA

QUOTE (Eternita @ Tuesday, Feb 15, 2005 02:19 am)
QUOTE (GONNY @ Monday, Feb 14, 2005 11:54 am)
Paske menje te keqe mi dreq tongue.gif . Ja ke vu synin nenjarit tongue.gif (ishalla nuk jam un biggrin.gif )

Nuk je ti te siguroj tongue.gif po tia kisha vu synin ndonjanit s'rri ne forumin tend une do isha me te having fun... wink.gif

hahahahahahahhaah bravo girl , Gon ta hodhi , hehehehe, goni rrin tu lakmu veten se ska kush e lakmon kujdes mar burr mas rri tu e pa veten shume ne pasqyr se naj dit tapo ja ban vetes me sy tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
QUOTE (MIZA @ Tuesday, Feb 15, 2005 05:56 pm)
hahahahahahahhaah bravo girl , Gon ta hodhi , hehehehe, goni rrin tu lakmu veten se ska kush e lakmon kujdes mar burr mas rri tu e pa veten shume ne pasqyr se naj dit tapo ja ban vetes me sy tongue.gif tongue.gif tongue.gif

MIZA qysh kur di jeten time private mi....

Mos u perzij... sepse ndoshta nuk jane te gjitha si ty wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MIZA

QUOTE (GONNY @ Tuesday, Feb 15, 2005 07:43 pm)
QUOTE (MIZA @ Tuesday, Feb 15, 2005 05:56 pm)
hahahahahahahhaah bravo girl , Gon ta hodhi , hehehehe, goni rrin tu lakmu veten se ska kush e lakmon kujdes mar burr mas rri tu e pa veten shume ne pasqyr se naj dit tapo ja ban vetes me sy  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

MIZA qysh kur di jeten time private mi....

Mos u perzij... sepse ndoshta nuk jane te gjitha si ty wink.gif

oo goni nuk kan shanc me ken te tana si une wink.gif mas ban zhurma tash

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MIZA

QUOTE (GONNY @ Tuesday, Feb 15, 2005 07:51 pm)
epra prandaj se tip qe se gjen kun dhe ska burr nane qe te imiton

kujdes aman se po te del naj damar veni parzoten aman e se po shkon dam kot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iu pershendes dhe ju uroj te gjitheve si 14 dhe 15 shkurtin.

EDHE pse me vonese po ma mire vone se hi? kane thene te vjetrit edhe pse une vone kam hy tek ky forumi.

Ne ve?anti desha t'ia uroj SHEN VALENTININ ETERNITA pasi me duket me serjozja ketu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (FLIPPER @ Thursday, Feb 17, 2005 02:45 am)
Iu pershendes dhe ju uroj te gjitheve si 14 dhe 15 shkurtin.
EDHE pse me vonese po ma mire vone se hi? kane thene te vjetrit edhe pse une vone kam hy tek ky forumi.
Ne ve?anti desha t'ia uroj SHEN VALENTININ ETERNITA pasi me duket me serjozja ketu.

Well, faleminderit Gezuar dhe ti Shen Valentinin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (FLIPPER @ Thursday, Feb 17, 2005 03:23 am)
meqe je ne linje si ia kalove SHEN VALENTININ Ti mi mire?

Ne shtepi gjithe diten, por mora me 15 nje dhurate, ose me mire nje tufe lule, por jo nga ndonje person te rendesishem. Boring.... sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...