Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
breshka

biseda mes nesh

Recommended Posts

te dashur anetare shume here ndodh qe dalim jashta teme ne topiket e hapura duke filluar nga une apo nga notis qe duhet te ishim nder te funit qe mund ta benim nje gje te tille (per kete ju kerkojme falje).....po hap nje teme te re ku nese duam te bejme shaka me njeri tjetrin edhe referuar temave mund ta bejme ketu....por paralajmeroj pa sharje dhe pa ofendime ose sic perdoren shume here pa "gjujtje kujash" jo shoqerore.....merirat qendrojne jashte forumit.... mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Flm breshka, e vleresoj shume kete qendrim tendin, pra le te flasim ketu per cdo gje, gjithashtu, mund te jepni mendimin tuaj per hapjen e ndonje kategorie te re, ne lidhje per cdo gje qe mund te flitet...

 

hajt hidhuni tani tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

 

pershendetje te gjitheve

 

D

Share this post


Link to post
Share on other sites
QUOTE (GONNY @ Feb 6 2006, 12:44 AM)
el-che po hidhem .... po a eshte thelle tongue.gif ?

breshke mi a je rrefy tongue.gif ? lol

"te hangert dreqi kryet" thojne malcoret gonny......

Jam rrefu edhe per ty.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

se nuk je ma i mire se na te tjert ti jo (pervec per me shkrujt "jasht teme"- aty je njesh) laugh.gif laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
QUOTE (notis @ Feb 6 2006, 04:07 PM)
Hajt po flas edhe une qe jam ai qe dal shpesh jashte teme dhe po ju pershendes te gjitheve ! smile.gif

po flo mor vini se po me shkon mundimi kot me hap teme per llafe........... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tash si siper e si poshte nesh spo na prish pune se sillu e pshtillu ato e bajne ligjin po te mjeret na - tha notis

 

 

o notis po ju ikjo gja ju prish se e keni menen vec aty.... megjithese mendoj se ju ju pelqen ma shume me nejt poshte nesh (po jo per ?do gje) tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Me qe eshte puna me dal po dal edhe ketu jashte teme se dal gati perhere, tongue.gif kot po pyes vetem hajt ma me e dite,

Per ca ju ka shkua mendja ne keto momente?

Mua me ka shkua mendja me ka shkua mendja me u martuaaaaaaaaaaaaaaaaa biggrin.gif tongue.gif tongue.gif biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (chicca_x2004 @ Feb 7 2006, 10:20 PM)
notis me fal po ne kompjuterin tim pergjigjen e breshkes e pashe sikur me ishe pergj te topiku tjeter ku isha pergjigjur une ..me fal per keqkuptimin

CHICCA TI je 100 lekshe se ishe marshallah se 5 leshke i tham breshkes une smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (BeniTale @ Feb 27 2006, 08:53 PM)
Me qe eshte puna me dal po dal edhe ketu jashte teme se dal gati perhere, tongue.gif kot po pyes vetem hajt ma me e dite,
Per ca ju ka shkua mendja ne keto momente?
Mua me ka shkua mendja me ka shkua mendja me u martuaaaaaaaaaaaaaaaaa biggrin.gif tongue.gif tongue.gif biggrin.gif

Mu me ka shku menja me ba nje TEST DRIVE ate CORVETTEN e re me 5.7 l dhe me 400 H.P poooooooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (chicca_x2004 @ Feb 9 2006, 10:33 AM)
pershendetje te gjitheve

gonny po pate mundesi me shpjego pak si mund te dergoj ca foto te galeria nqs keni deshire te dergoj fotot qe kam bere ne polin e veriut(isole svalbard ne paralelin e 82?)qe kam qene ne qershor.

ciao

me fal chicca_x2004 sepse me paska shpetuar ky postim i joti rreth ndihmes per shtim ne galeri te fotove.....

 

Per te gjithe!

Sdq ne fund te forumit eshte nje zone e quajtur "Support" vend ku ju mund te kerkoni ndihme rreth sherbimeve tona. Sepse nese ju kerkoni ndihme neper tema te forumit atehere nuk arrijme tju japim ndihme sepse postimet behen (lemsh e li - Thote populli) grumbull.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kam kujtu se vetem vini ka hy ne kallamoq po ju paski hy te tane mesa shoh....e keni punen keq besa...

o Vini mire mire se kur te martohesh ti 5 lek kam me te lshu (edhe pse jam deshmitare dasme).........ose mos me thirr ma 5 lekshe mor 250 leksh i vjeter... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (breshka @ Feb 28 2006, 01:49 PM)
Kam kujtu se vetem vini ka hy ne kallamoq po ju paski hy te tane mesa shoh....e keni punen keq besa...
o Vini mire mire se kur te martohesh ti 5 lek kam me te lshu (edhe pse jam deshmitare dasme).........ose mos me thirr ma 5 lekshe mor 250 leksh i vjeter... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Per ZOTEN mos e shkyj dhe me 500 000 leksh me ardhe ska gje tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

BISEDA MES NESH?

 

Ok shume mire kjo teme, por ajo qe nuk kuptoj eshte pse shkruani vend e pa vend te temat e tjera? Pastaj kur ndonje admin ju editon, thoni pse u editua?

 

Prandaj u hap kjo teme ketu, qe ketu te dilni jashte teme sa t'iu doje kokrra e qejfit...

Share this post


Link to post
Share on other sites
QUOTE (el-Che @ Mar 1 2006, 08:58 PM)
BISEDA MES NESH?

Ok shume mire kjo teme, por ajo qe nuk kuptoj eshte pse shkruani vend e pa vend te temat e tjera? Pastaj kur ndonje admin ju editon, thoni pse u editua?

Prandaj u hap kjo teme ketu, qe ketu te dilni jashte teme sa t'iu doje kokrra e qejfit...

po lezeti eshte kur del jashte teme aty ku nuk duhet....se ne na pelqen me ba ate qe nuk duhet ba....jemi shqiptare apo jo???????????? rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...