Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
g°n

Si thoni per nje takim???

Ne cilat data mund te merrni pjese :) ?  

15 members have voted

 1. 1. Ne cilat data mund te merrni pjese :) ?

  • Data 27 korrik
   2
  • Data 8 gusht
   6
  • Te dyja datat
   5
  • Asnjera nga datat
   0


Recommended Posts

Jeni dakort te bejme nje takim sa do i vogel qofte ai keshtu do te keni mundesi te njihni edhe njeri-tjetrin....

 

Un mendoj rreth dt 20 korrik - 10 gusht mes kesaj periudhe mund te zgjedhim nje date.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pershendetje....me pelqen kjo ideja...un qe nga 8 korriku deri ne shtator aty jam kur te doni vendoseni e kur te doni

 

 

 

 

Ps...nesi e vendosni para dates 7 gusht eshte me mire laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

thomas un ktu jam po ju nuk me shifni smile.gif

Atehere me sa shof datat 20 korr deri me 10 gusht i perfshin te gjithe pervec notis dhe gento tashi nga keta te dy te bajne leter me bire edhe te venosin se kur mund ta bajme takimin:

dy jane datat 8 gusht dhe 27 korrik

un po i bashkangjis dhe nje sondazhe kesaj teme votoni smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mah ....un nuk po votoj se po me than me 8 thoni se maj anen e gentit me thane ne 27 dihet se jam tu rrejt se pa gentin.....nuk me shijon....megjithate bani si te doni po mund te bajme edhe dy se nuk po bahet nami....nje me 27 e nje me 8 tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MIZA

a ban me e dite se ku se mire daten mar popull.... po per ku e keni se ?????

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MIZA

QUOTE (notis @ Shtune, Korr 02, 2005 10:47 pm)
MIZA ne lezhe do bahet takimi por une edhe ti mund te takohemi edhe ta shgpija jeme po deshte tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

ku ke shpi ti kun mar dreq.. i cop kotec pulash ke njate naj skut te zadrimes tongue.gif:P:P:P:P une ju njof te tanve me ftyre kshu qe po ju pash kun neper lezhe tull kres e keni te tan tongue.gif:P dmth ni pershendetje nga zemra tongue.gif kur do si ta bani qeshor deri ne shtator atje me keni .. smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

si po e leni pra se u err nata....miza kur thu su me i ra njenit me tulle ballit e ke fjalen se do me i ra me kry mqs je tullace apo jo tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif ..........hajt qiao e venosni naj sen se du me u armatos ne kohe une ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

per Zoten qefin na e bani me a e pru edhe naj ruse per naj striptiz por nejse........ flm shume breshka je shume e drejte edhe pse ai poci genti ka fute me mik me manipulu votimet tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ik mar ti ballgjan knetet po ca miku kam fut une...... s ke ku me e fut 'mikun' ktu,poc..... goni s asht nga ata..... mos me ban me fol tash se po them naj gja qe s duhet ....tongue.gif tongue.gif tash un qef kam me ken kur t bahet takimi po nuk varet prej meje.duhet ta venosim tan bashke....hajt qiao tash se ika me fjet.... muahhhhhh breshkolina

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

shume zhurme, shume zhurme, chit chat hesapi...

 

do presim edhe pak sa te caktohet data e sakte...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...