Jump to content
Veriu Forum

visari

Antare
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About visari

 • Rank
  NULL
 • Birthday 04/02/1972
 1. Kisha dash ta die nga ju anetar se ne qfar pozite ju pelqen sexi ma teper dhe ne qfar pozite ma teper beni sex
 2. visari

  Sexi Oral

  Do e jap pergjegjjen une -- sexi oral nuk asht diqka qe ndikon ne martes por eshte diqka qe ndikon ne sex -pra shum ma interesant bahet sexi duke filluar me thithje e pastaj sex, per vete po mas ta lipi ne te gjitha pjeset e trupit ateher nuk i tham qe kam bae sex -- Ne jemi njerez dhe kemi nevoj me bae naten ma te sukseshme faleminderit
 3. Mardhenja seksuale mund te zgjat edhe nje koh ma te madhe me qenese ne ato momente nuk mendon per kohen por per knaqesin , per veten time une kisha mendue qe gjerat ne sex te shkojn ma ngadal , me puthje nga pjeset ma te ndryshme te trupit pastaj duk e zhvesh ngadal -- ju kisha lut qe mos tentoni menjeher te futeni ne sex se shum shpejt kalon koha prandaj dal nga dal se paku nje ore beni dashuri pra per mua ma se paku me zgjat nje ore duk ber sex.
 4. Secili njeri ka nje histori sidomos ne lidhje me dashuri . e pa mundur eshte ajo e cila nuk realizohet .
 5. UUUUU pytje e veshtir moj e nderume -- Dashuri e vertet -- per mua eshte gjithqka qe e don dhe e perjeton me dashuri thjesht dashura e vertet aq shum ti rrit emocianet sa qe kur te bisedosh dridhesh .
 6. per mua vendi ma i bukur per te ber dashuri (sex) eshte rreth nje lumi duke ndegjuar zerin e zogjeve te malit dhe zerin e femres dhe me te vertet behet nje melodi shum e kendshme.
×
×
 • Create New...