Jump to content
Veriu Forum

hija_e_diallit

Antare
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by hija_e_diallit

 1. Jam dakort me Mr^AMD-ne shih se mos te kapin mat dhe mos e shiko veten nga ajo ane. Natyra do te beje te sajen.
 2. amane se me pelqen shume nje flete buke me gjalp e me pak sheqer
 3. mire se vjen ne forumin e njeshave
 4. do te doja te njihja Eternita lezhianen dhe pastaj ta gjykoja
 5. Sony eshte me e mira une e kam pasur analoge qe nga '96
 6. Varet se me ?fare dashurohesh: nese dashurohesh me nje gur(njerez qe nuk dine te dashurojne) don nje cike pune nese do te dashurohesh me nje njeri qe din te dashuroje atehere eshte me e lehte por gjithmone duhet pak pune
 7. Po beja nje kerkim mbi forumet me te mire dhe ky me duket si me i miri
 8. Do te deshiroja te gatuaja nje dite iriqe deti por nuk di se si gatuen. nese ndonjeri ka qene guzhinier...........
 9. Edi Rama eshte zgjedhur kryebashkiaku boteror i vitit 2004. Mendoni se e meriton? Une besoj se po. E ka bere Tiranen si Parisi, vetem se duhet te shikoje pak edhe periferine.
 10. artikull i marre nga korrieri.com Prifti pedofil, rrefehet hotelierja E Merkure, 23 Mars 2005 Punonjesja e hotelit "Regency" ne qender te qytetit te Korces, tregon se "prifti qe na u be i njohur me emrin papa Jani, ishte bere si i shtepise ne hotelin tone". Deshmia tronditese: "Homoseksuali frekuentonte shume djem te moshave te reja, te cilet e prisnin gati cdo dite". Identifikohet emri i vertete i priftit, Elefterios Karakitis, hetime edhe nga pala greke KORCE - Nje prej punonjeseve te Hotel Regency-it ne qender te Korces ku prifti homoseksual sipas saj, ishte bere si i shtepise, ishte i frekuentuar nga shume djem te moshave te reja. "Keta djem, e prisnin gati cdo dite "njeriun e Perendise", pohon hotelierja ne deshmine e saj. "Ajo qe me ka bere pershtypje, - tregon punonjesja e hotelit, ka qene fakti se une e kuptova menjehere se cfare ndodhte dhe kete ua tregova edhe shoqeve te mia te punes. "Dy djem njeheresh" Gruaja e cila nuk pranon te identifikohet me emer, pohon disa detaje qe zbardhin shume, dyshimet per rolin abuziv te priftit grek ne rajonin e Korces. Sipas hotelieres, homoseksuali i dyshuar, abuzonte duke kryer marredhenie seksuale, edhe me dy djem njeheresh. "Shihja gjithmone se ai hynte fillimisht vetem ne dhome dhe me pas i ngjiteshin lart nje ose dy meshkuj, djem te rinj. Pasi kryenin orgji per afro nje ore, klientet largoheshin, ndersa prifti homoseksual pasiv, flinte dhe zgjohej me pas, per te lene hotelin". Duke iu referuar te njejtit burim, mesohet se gati ne te njejten menyre skema perseritej edhe ne dy hotelet e tjere ku prifti ishte prezantur si Papa Jani ne Hotel Grandi edhe ky ne qender te qytetit si dhe Hotel "Pacili" ne dalje te Korces ne afersi te Mborjes. Prifti parapelqente marredhenie me dy djem njekohesisht por kjo gje nuk ndodhte shpesh. "Degjonim britma" Nje tjeter punonjese, e Hotel Grandit, nje vajze e re, tregon per gazeten se i kishte bere pershtypje njeriu qe prezantohej si perfaqesues i kishes ortodokse greke. "Nje mbasdite une kam qene ne turnin tim dhe kam degjuar se ne dhomen qe kishte prenotuar Papa Jani, degjoheshim britma". "Djemte dilnin te skuqur" E njejta hoteliere, tregon per gazeten se teksa degjonte ne sfond te dhomave te hotelit, britmat e kenaqesise, qe vinin nga ambienti i prenotuar per pak ore per priftin grek, ne nje rast, pa nje djale te ri, te cilin "e pashe te dale i skuqur nga dhoma e priftit, duke qeshur me vete". Rrefime te tilla jane te pazakonta, nderkohe qe prifti me emrin Elefterios Karakitis, nuk eshte ndalur asnjehere nga policia shqiptare megjithese ai hynte dhe dilte ne piken shqiptare te Kapshtices shume dendur duke mos patur asnje kontakt me Kishen Orthodokse ne Korce. Burime nga Mitropolia e Korces bejne te ditur per gazeten se ky shtetas i huaj nuk ka qene asnjehere zyrtarisht ne kishen shqiptare pavaresisht se ai pretendonte si ishte korrier i kishes, nje term qe kisha jone nuk e perdor dhe nuk e ka patur ndonjehere. Irena Vreto ?'mendoni
 11. A e moret vesh qe Sali Berisha dhe Fatos Nano do te lene politiken po nuk fituan zgjedhjet? ?mendim keni? a do te jete e vertete apo eshte nje loje politike?
 12. dua te bej nje cd me muzike popullore por si dj por nuk kam asnje program dhe nuk di se si behet
 13. tani qe jam pronar, gej ku me e var tani vetem me miliona flitet
 14. Une qe jam pronar harxhoj me shume kur vje fundi i muajit kur eshte dita e rrogave
 15. Admin a e din se ?fare do te thote politikan Nga shqipja e lashte "politikan" - njeri i shtrembur. dredhacak, i pa drejte, hedh gurin dhe fsheh doren, te mashtron diten me hene dhe naten me djell
 16. Do t'ju tregoj nje ndolli te vertete. Une bashke me kusheririn tim se si ngacmuam nje vajze: Dolem nje dite ne Durres te shetetnim, kur shkojme para nesh po vinin tre vajza. Dy vajza ishin veshur normalisht ndersa e treta kishte veshur nje minifund me geta por nga ato qe jane si rrjete, e cila qendronte ne mes. Posibiliteti yne qe ti njihnim ishte zero sepse ato ishin tre dhe ne dy, atehere kushriri im thote se do te ngacmonte ate te mesit. Afrohemi dhe ato na shikojne, ne i shikojme. Kusheriri im vazhdon ngacmimin: - Me falni vajza por mund t'ju pyes per nje di?ka? - djali - Posi. -vajzat - Doja te pyesja vajzen e mesit - prap djali - Posi - vajza - Une jam i fejuar dhe e dashura ime neser ka ditelindjen dhe me pelqejne shume keto getat dhe minifundi qe ke veshur. Mund te me tregosh se sa i ke blere dhe ku - djali - Ne te vertete nuk mbaj mend se sa kane kushtuar, me duket se minifundi ka kushtuar nja 54'000 lek dhe getat 19'000 lek , por i kam blere ket Italmoda afer bashkise - vajza - Te te bej edhe nje pyetje tjeter? - djali - Po si - vajza - Keto ketat jane si pantallona apo jane si ?orape? - djali - Jo jane si pantallona - vajza - Ngrije pak fundin sa t'i shoh po deshe. -djali Vajza skuqet dhe kupton qe djali e kishte me te futur dhe largohet ndersa une dhe shoqet esaj vdiqem se qeshuri. Kujdes:Djali nuk eshte i fejuar por donte te bente me interesante ngacmimin.
 17. Shprehjet qe perdoren ne zonen e Durresit jan e te ndryshme dhe sipas momentit vjen shprehja . Po ju vendos disa nga shpehjet dhe me pas dua nje peshtypje te tuajen: --- Nje vajze qe po kalon rruges me syze te erreta. - Hiqi pak ato suzet moj bukurane sa ti shoh ato syte e bukur. - djali ose - Do mi tregosh pak syte e bukur moj shpirt. - djali --- Nje vajze qe po ecen ne trotuar me taka(e keni parasysh sa i perplasin takat vajzat) - Avash mi avsh se na prishe trotuarin. - djali - E kam babin inxhenier ne bashki. - vajza --- ngacmime te ndryshme: - Te hengesha surin sa e mire qe qenke - Vdeksh ti per mua ishlla se je si shpirt - djali - Vdeksh ti per mua se je si trap - vajza - Temen e semes si qenke moj qene. ( nga vlora) etj, etj....
 18. Gonny une jam me ty, vajza duhet te jete shqipetare dhe duhet te kete shume gjera te perbashketa italianet thone nje fjale te urte per kete teme: Moglie e buoi, dei paesi tuoi.
 19. vare nese eshte vajze e veshtire duhet ca si shume nese eshte vajze e lehte duhet me pak pastaj po te dal me Benz duhet sigurisht me pak sesa te dal me Fiat ose me Volswagen, ka shume pika te tjera qe te japin shume ndihme
 20. une do te ndahesha menjehere si nga shoku si nga e dashura ime
 21. Gezuar pashket dhe zoti ju bekofte
 22. Shume faleminderit gonny e shkarkova po ndonje kenge tjeter te frederikut ke?
 23. hija_e_diallit

  kerkoj

  Po kerkoja kengen e Frederik Ndocit - Pranvera me nje lule s'vjen nese ndonjeri e ka te beje ze
×
×
 • Create New...