Jump to content
Veriu Forum

mistrecja

Antare
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 1. pershendetje nga michigan lol....si ju ka naqja? mir? nothing else matters dhe mizes di un...lol muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
 2. flm shum.....kot ju pyta per mendimin e juve. ....GONNY bukur e ke than....ti me gjith nothing-else-matters .....pershendetje pra dhe nji nga mistrecja
 3. mistrecja

  mistrecja

  po un vetem deshta mendimet e tujave per dashurin a asht dicka si gjehet per 1 minut apo ni gje si duhet me punu???
×
×
 • Create New...