Kėngėtarja Kosovare i jep lamtumirėn...Mike Tyson
Publikuar me: Diele, 05 Qershor 2016 19:29
zoom

Linda Morina është bërë qesharake përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

Këngëtarja Kosovare i ka dhënë lamtumirën boksierit Mike Tyson, duke e ngatërruar me vdekjen e Muhamed Ali.

Kaq ka mjaftuar që rrjetet sociale të shpërthejnë në tallje, ironi e humor me këngëtaren e cila u këndon kryesisht politikanëve kosovarë.

Për të justifikuar gafën e saj, Linda ka pasuar edhe me një status të dytë për Muhamed Ali, duke thënë se edhe ajo do mbetet e pavdekshme si ai.

“Edhe un do te mes ne histori si Muhamet Alija. Vepra jeme sdo te harrohet me shekjujt te tan. Fansat e mij nuk do te desin astenihere”,- shkruan këngëtarja me një shqipe të dobët plot gabime, që jo rrallëherë është bërë objekt i humorit në rrjetet sociale.


Tags:

Imazhe nga Artikulli


Burimi: lapsi.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 860 here |
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Emri i kryeqytetit te Kosoves?. Pergjigju:=Pergjigja eshte: prishtina
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!