Llogaria ime
AOL Portal Barcaleta
Barcaleta->Policė->Polici dhe psikologu Shto Barcalete [ Kėrko ]

Polici dhe psikologu

Publikuar me: Martė, 15 Dhjetor 2009 23:09

Nje polic takohet me nje Psikolog dhe e pyet se cpune ben Psikologu?
Po ja psh Une pyes nje person nese e han peshkun? Nese thote Po, une kuptoj qe atij i pelqen Deti ,i pelqen Plazhi i pelqejne Femrat etj.
Te nesermen takohet polici me nje shok te tij dhe i thote e di ti se cdo te thote te jesh Psikolog?
Jo ia kthen Ai. Ta them une: Ty te pelqen Peshku? JO. Atehere qenke Pederast!Burimi: | Editor: Agron Nikaj | Lexuar 1754 here |
Vlerësimi: 21 - Mesatarja: 0.57

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Kush eshte heroi yne kombetar?(fillon me : sken). Pergjigju:=Pergjigja eshte: skenderbeu
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 1 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!

Eshte dakort me artikullin!
jona - komentuar me: 08 Sht 2011
obobo e nxori pederast te shkretin


Totali i pėrdoruesve tek Barcaleta: 5 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 5 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0