Llogaria ime
AOL Portal


fadil morina

koha [moti]

Pse ne rubriken moti nuk gjendet emri i qytezez se Malisheves
Derguar me: Diele, 02 Qershor 2013 21:38
Tema t ngjashme1. Koha per neser ne shkoder

2. si do jete koha 1gusht 15 gusht

3. moti

4. moti:

5. Moti

6. moti

7. moti

8. moti

9. moti

10. motiArti dhe Kultura1. Posta

2. Huazimet e masmedias

3. Cfar esht aw snap

4. Cka eshte proza

5. Me pelcen porrno

6. Kombetarja

7. Radiatori eshte i ndertuar nga:

8. Hena

9. A ka pun per gruan ne kete dit qe se ben

10. Si te kujdesemi kur jemi me tiroide teprice jodi

Raporto!
PERGJIJU PYETJES
Si do te duket mepas ajo qe po shkruani
Pergjigjet e dhna (1)

Agron Nikaj
Po nga malisheva ne gjilan jane 5 km dhe nuk besoj se gjilani ka mot te ndryshem nga malisheva.
· Derguar me: Martë, 04 Qershor 2013 23:37 · Raporto