Llogaria ime
AOL Portal


arjola

Cfar permiresimi do kete shenj e demit

a do prese demi dicka te mire ne jete apo jo
Derguar me: Diele, 22 Maj 2016 08:41
Tema tė ngjashme1. Cfar esht aw snap

2. A ka pun per gruan ne kete dit qe se ben

3. SI DO TE JETE MOTI KETE PRANVERE

4. A do te kete bresher gjate ketyre diteve ?Kohe e lire1. Keqapi

2. Koha per neser ne shkoder

3. A ka femra per seks ne budva

4. Jelek dhe Barrnavek

5. SHEKULLI MADHESHTOR

6. si do te jet moti ne dhjetor 2013

7. shpuzoren e duhanit

8. Bora

9. kur ka me ra bor

10. KUR KA ME RA BORE

Raporto!
PERGJIJU PYETJES
Si do te duket mepas ajo qe po shkruani

Kjo pyetje nuk ka asnje pergjigje momentalisht. Pergjigju tani!

Per tu pergjigjur duhet te jesh i identifikuar si anetare. Nese nuk jeni i regjistruar, ju ftojme te regjistroheni te beheni pjese e kesaj bashkesie online.