Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
g°n

Bukuroshi/Bukuroshja i/e FotoGalerise tek Anetaret

Recommended Posts

QUOTE (notis @ Jan 23 2006, 12:09 PM)
Breshka me pas kene kush eshte anetrai me kaptene ma te madhe ne galeri e kishte marre me 100 % tushi jot se e ka xxxxxxl at kaptene biggrin.gif tongue.gif tongue.gif

i marrsh te ligat...ke inat ti qe se ke....plas.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

 

kam faj un qe mas tij ju vuna ju ty dhe dmx....mire mire.... tongue.gif tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pse skeni vu naj foto vajzash se per djem skena fort nevoje.lol

nuk kam vu une foton teme se kisha me jua shndrite forumin tongue.gif

ja kam pa cua nje foto njerit prej moderatorave por as ai nuk mujti me vu se di se cfare problemi kishte.

dhe se kush eshte ma e bukura sdi ca me thane per vajza, dhe sa per djem eshte GONNY WANTED. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (vlonjatja @ Apr 4 2006, 04:13 PM)
o ben me foto nuk ta kalon asnje le te thone cfare te duan te gjithe ti i ke dhene jete ketij forumi

uuuuuuuuuuuu ca thot kjo e bere cunin me turp ore ti,

 

thnx honey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...