Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
breshka

pushimet e vitit te ri

Recommended Posts

Pushimet e fund Vitit po afrohen... per fat te keq jo te gjithe kemi mundesine ti kalojme ato prane familjeve tone ne Shqiperi...

une edhe kete vit do te shkoj dhe me zor po pres....Si thoni ju qe do vini sikur te njiheshim me mire (jo si kete vere shpresoj) te pinim nje kafe a te organizonim nje mbremje kercimi me ritmet tona te mrekullueshme?

shpresoj se kush te pranoje te pakten te jete i ndergjeshem e te marre pjese... smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti goce ke marr leje apo jo nje her te besh kto vajtje-ardhje biggrin.gif

 

Un pothuajse cdo vit kam shkuar ne shqiperi por ket vit nuk mundem smile.gif (sme le gruaja) arsyeja eshte se meqe e dashura nuk shkon atehere nuk shkoj as vete me mire ta festoj me zemren time edhe pse eshte viti i ri pare qe e festojme smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

pushimet e vitit te ri?

 

Momentalisht s'po di ku jam as vete, por besoj ne shpi do i kaloj, ose ne KS. Varet si te ma jape penalltia.

 

Sa per takimin qe thote breshka?

 

Te shohim disponibilitetin e tjereve.

 

Shnet e pare e kalofshi mire

 

D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Per fat te keq larg amores kam me i kalu dhe per mua ket nuk kan edhe aq rendesi sa vitet tjera dhe do jete nje dite me shume larg zemres time sad.gif sad.gif sad.gif dhe nuk besoj se as do dal por do i kaloj me familjen time dhe mendoj se do jete sikur nje dite e zakonshme .

Share this post


Link to post
Share on other sites

........... si zakonisht festat e fund vitit do i kaloj ne shqiperi.

 

 

PER SHUME VJET KSHNELLAT

 

 

 

 

GEZUAR VITIN E RI 2006

 

.................... ishalla sa ma shume lek

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...