Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
bana

si i kaluat pushimet verore ne shqiperi?

Recommended Posts

smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif disa nga ju paten mundesine te shkojen ne shqiperi kete vere,e disa te tjere si puna ime nuk e paten ate fat.doja te dija se si i kaluat pushimet ne shqiperi.cfare ndryshimi kishte me heren e fundit qe ishit atje,dhe a do te shkoni serisht per pushime ne shqiperi? smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

......hahahahahaha si nuk jeni kurr te knaquna ju femrat more zot.tash ai i ka kalu shume mire po sikur te kishte ken rregullisht e jo me nderprerje do i kishte kalu shume shume mire.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif............une per vete i kam kalu shume mire,tashi normal qe ka edhe ma mire po ne pergjithsi gjynaf me u anku.ka plas grushti e ngatrresa kajhere(un si kam ra kujt e,kam edhe deshmitare) po hajt jane gjana qe nodhin,apo jo breshkina.sciao sciao wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

QUOTE (Eternita @ Marte, Sht 06, 2005 04:42 am)
QUOTE (notis @ Hene, Sht 05, 2005 07:29 pm)
Edhe une mire je kam kalu por me shkputje e jo rregullisht

Vetem mire, kaq????????? Ok.

hey po ti shume mire exelent si me e thane po kur du me than se kaloj mire mire baj be r@pt e shpise be e keshtu nuk mujta se sma lejon rregulli ne portal por me te vertet eshte hera e pare ne jeten time qe jam ndjere kaq mire ne pushime dhe ne jete ne pergjithesi ( he u knaqe tash) tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

post-4-1126039306.gif

post-4-1126039306.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (gento @ Marte, Sht 06, 2005 09:30 am)
......hahahahahaha si nuk jeni kurr te knaquna ju femrat more zot.tash ai i ka kalu shume mire po sikur te kishte ken rregullisht e jo me nderprerje do i kishte kalu shume shume mire.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif............une per vete i kam kalu shume mire,tashi normal qe ka edhe ma mire po ne pergjithsi gjynaf me u anku.ka plas grushti e ngatrresa kajhere(un si kam ra kujt e,kam edhe deshmitare) po hajt jane gjana qe nodhin,apo jo breshkina.sciao sciao wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif

laugh.gif Ju djemte duhet te rriheni nga tre vakthe ne dite, mengjes-dreke-darke, here para buke e here pas buke. laugh.gif laugh.gif se ndryshe nuk merrni vesh. mad.gif biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (notis @ Marte, Sht 06, 2005 05:41 pm)

hey po ti shume mire exelent si me e thane po kur du me than se kaloj mire mire baj be r@pt e shpise  be e keshtu nuk mujta se sma lejon rregulli ne portal por me te vertet eshte hera e pare ne jeten time qe  jam ndjere kaq mire ne pushime dhe ne jete ne pergjithesi ( he u knaqe tash) tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

Tani se ze, se e ke thene pasi te pyeta une, duhet ta kishe thene qe ne fillim. tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha paska plas grushti ktu ore pse nuk thoni....un ala nuk i kam maru pushimet kam edhe nja 5 dit po qynah me u anku kam ba 2 muj qejf....ka ken nanji tip teke tuk qe per 20 dit na prishi pushimet po haj ma duhen duru edhe ato gjana.... dmx si thu ti deri me 8 gusht a ja kena kalu mire apo jo? muahhhhhhh tapatushi tongue.gif tongue.gif tongue.gif ........... ti notis mos u anko fort se teper e ke edhe aq.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (breshka @ Premte, Sht 09, 2005 10:33 am)
hahaha paska plas grushti ktu ore pse nuk thoni....un ala nuk i kam maru pushimet kam edhe nja 5 dit po qynah me u anku kam ba 2 muj qejf....ka ken nanji tip teke tuk qe per 20 dit na prishi pushimet po haj ma duhen duru edhe ato gjana.... dmx si thu ti deri me 8 gusht a ja kena kalu mire apo jo? muahhhhhhh tapatushi tongue.gif tongue.gif tongue.gif ........... ti notis mos u anko fort se teper e ke edhe aq.....

brashka rri mire ok!! gento merr masa per gjobat te paguhen mire dhe ti presesh mandat pagimi tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pushimet!?

TULL sidomos takimi i antareve smile.gif

kshu ne pergjithesi mirboll do thoja por jo sic e prisja. ma shum pun se pushim hesapi : kush eshte afer kishes ngel pa meshe - kane pas than dikur kshuqe un qe jam as 1 km larg detit s'arrita te bej pushime hajri.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Me mire s'behet!!!! U realizua enderra ime!!!! Ju pata premtuar llokumet dhe jua solla!!!!Jeni te mirepritur po vetem nga nje llokum do ju jap eeee,,,mo u beni llupsa !!!! hahhaahahahh

 

 

Edhe pse nuk njihemi personalisht te vijne urimet e mia me te sinqerta!! :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:

 

Ne shqiperi kete vit ia kalova mjaft mire edhe pse dritat dhe uji ishin me mungese. :ranting: :ranting:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
:) :) :) :) disa nga ju paten mundesine te shkojen ne shqiperi kete vere,e disa te tjere si puna ime nuk e paten ate fat.doja te dija se si i kaluat pushimet ne shqiperi.cfare ndryshimi kishte me heren e fundit qe ishit atje,dhe a do te shkoni serisht per pushime ne shqiperi? :) :) :) :)

 

po po popopo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...