Skenë e sikletshme ne emisionin e humorit 2XL
Skenë e sikletshme ne emisionin e humorit 2XL
Publikuar me: 19 Nen 2016

Modelja e njohur Aurela Hoxha ka qenë e ftuar tek spektakli i humorit “Apartamenti 2XL”.

Mirëpo ndërsa ajo po përformonte me djemtë e 'apartamentit' një skenë disi e sikletshme ka ndodhur mes saj aktorit Albano Bogdo.

Gjatë numrit të tyre Albano i ka vendosur kokën e tij midis këmbëve të saj.

Kaq ka mjaftuar që salla të nisi ovacionet...

Burimi: Lapsi.al Editor: Redaksia Online Lexuar 657 here

Tags:

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bëjnë 1 plus nje? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI