Ndahet nga jeta bashkëshorti i Irma Libohovës
Ndahet nga jeta bashkëshorti i Irma Libohovës
Publikuar me: 17 Mar 2017

Ndërron jetë bashkëshorti i këngëtares Irma Libohova, aktori Besnik Kaso.

Mësohet se Kaso është ndarë nga jeta mbrëmjen e djeshme, pas një sëmundjeje të rëndë.

Irma kishte 32 vite martesë me aktorin, nga e cila lindën edhe një djalë, me emrin Ataol.

 Besniku ishte i njohur për publikun shqiptarë pasi ka luajtur në disa filma, si “Streha e Re” etj.

Ndërkohë kujtojmë se para dy ditësh Irma u përfshi në një debat publik me një organizator koncertesh, duke e akuzuar këtë të fundit se nuk i kishte shlyer shumën e plotë të parave të cilën i detyrohej.

Burimi: panorama.com.al Editor: Redaksia Online Lexuar 1341 here

Tags:

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus dy? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI