Kur Rama imitonte Berishën në fjalim (video)
Kur Rama imitonte Berishën në fjalim (video)
Publikuar me: 06 Tet 2016

Një video e publikuar nga Ismet Drishti tregon kryeministrin aktual në vitin e largët 2003, në një fjalim para të rinjve të FRESSH-it.

Ai shfaqet karagjoz, krejt i pangjashëm me atë të sotmin dhe imitonte Sali Berishën.

Një tjetër detaj interesant nga Rama që njohim sot është se ai flet para të rinjve me letër dhe duket mjaft i emocionuar dhe i sikletosur para të rinjve.

Veshja dhe të tjerat... ndiqni videon e Zjarr TV.

Burimi: panorama.com.al Editor: Redaksia Online Lexuar 774 here

Tags:

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus 1? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI