Këngëtarja Kosovare i jep lamtumirën...Mike Tyson
Këngëtarja Kosovare i jep lamtumirën...Mike Tyson
Publikuar me: 05 Qer 2016

Linda Morina është bërë qesharake përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

Këngëtarja Kosovare i ka dhënë lamtumirën boksierit Mike Tyson, duke e ngatërruar me vdekjen e Muhamed Ali.

Kaq ka mjaftuar që rrjetet sociale të shpërthejnë në tallje, ironi e humor me këngëtaren e cila u këndon kryesisht politikanëve kosovarë.

Për të justifikuar gafën e saj, Linda ka pasuar edhe me një status të dytë për Muhamed Ali, duke thënë se edhe ajo do mbetet e pavdekshme si ai.

“Edhe un do te mes ne histori si Muhamet Alija. Vepra jeme sdo te harrohet me shekjujt te tan. Fansat e mij nuk do te desin astenihere”,- shkruan këngëtarja me një shqipe të dobët plot gabime, që jo rrallëherë është bërë objekt i humorit në rrjetet sociale.

Burimi: lapsi.al Editor: Redaksia Online Lexuar 896 here

Tags:

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus dy? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI