“Fiks Fare” rifillon me gay-test
“Fiks Fare” rifillon me gay-test
Publikuar me: 06 Sht 2016

Megjithese vemendja e shumices se shqiptareve ka qene te ndeshja mes Shqiperise dhe Maqedonise, nuk ka kaluar ne heshtje puntata e emisionit investigativ “Fiks Fare” ne Top Channel.

Ne nje moment të gjithë jane shokuar kur dy drejtuesit e rinj të emisionit ''investigativ'', Dorian Ramaliu dhe Devis Muka, jane puthur në buzë me njeri- tjetrin perballe kameras.

“Ne jemi ata që do të drejtojmë Fiks Fare, hajde ta nisim me një puthje nga ato që i kanë lezet burrave”, ka thënë Devisi duke puthur në buzë kolegun e tij, Ramaliu.

Tani se çfarë u ka lezet burrave normalë, ajo dihet, por këtë te dyshes së re të ''Fiksit'' nuk dimë si ta klasifikojmë ?!

Si shaka, si punë qefi, si diçka normale, apo si taktikë e drejtuesve të emisionit për të rënë në sy, pasi audienca e tyre gjatë kohëve të fundit ka qenë në nivele shumë të ulëta. Ndoshta një puthje mes meshkujve është një zgjidhje për këtë...?

Burimi: panorama.com.al Editor: Redaksia Online Lexuar 762 here

Tags:

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bëjnë 1 plus nje? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI