Llogaria ime
Veriu Portal
Sport

Shtypi spanjoll, Sevilja kërkon Hysaj nga Napoli


Elsedi Hysaj po kalon një moment të vështirë te Napoli dhe ka vendosur që ne merkaton e verës të largohet nga ky ekip.

Mbrojtësit i skadon kontrata në verën e vitin të ardhshëm dhe për këtë arsye edhe drejtuesit do të pranonin një largim të tij që në këtë verë, për të mos e humbur me parametra zero pas një viti, pasi rinovimi i kontratës duket ende larg.

Interesimet për futbollistin nuk mungojnë, teksa sipas asaj që shkruan “Estadio Deportivo”, Sevija e pëlqen shumë futbollistin dhe dëshiron ta marrë në ekip në verë.Tags: 1
Lexuar 534 here / Marre nga Panorama
534
  
0

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus dy? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI


A mendoni se kampionatet duhen anulluar për këtë sezon?