Llogaria ime
AOL Portal
Sport
NDESHJET E SUPERLIGES
NDESHJET E LUAJTURA
Fri 16/10/20 Arbëria 2 - 4 Ballkani
Wed 14/10/20 Drita 1 - 0 Trepça'89
Mon 05/10/20 Gjilani 3 - 1 Arbëria
Sun 04/10/20 Ballkani 5 - 0 Drenica Skënderaj
Sun 04/10/20 Prishtina 0 - 0 Llapi
Sun 04/10/20 Feronikeli 1 - 2 Drita
Sat 03/10/20 Besa Pejë 2 - 1 Trepça'89
Thu 01/10/20 Drenica Skënderaj 0 - 0 Gjilani
Wed 30/09/20 Llapi 1 - 3 Ballkani
Wed 30/09/20 Drita 3 - 1 Besa Pejë
Wed 30/09/20 Trepça'89 1 - 0 Prishtina
Tue 29/09/20 Arbëria 0 - 0 Feronikeli
Sun 27/09/20 Gjilani 0 - 0 Ballkani
Sat 26/09/20 Feronikeli 2 - 2 Drenica Skënderaj
Sat 26/09/20 Trepça'89 1 - 0 Llapi
Fri 25/09/20 Besa Pejë 0 - 3 Arbëria
Wed 23/09/20 Ballkani 3 - 2 Feronikeli
Wed 23/09/20 Llapi 0 - 1 Gjilani
Tue 22/09/20 Arbëria 1 - 1 Prishtina
Tue 22/09/20 Drenica Skënderaj 2 - 1 Besa Pejë
NDESHJET NE VAZHDIM
Sun 27/09/20 Prishtina 13 : 30 Drita
Sat 10/10/20 Drita 02 : 00 Llapi
Sat 17/10/20 Prishtina 14 : 00 Besa Pejë
Sat 17/10/20 Llapi 14 : 00 Drenica Skënderaj
Sun 18/10/20 Gjilani 13 : 30 Drita
Sun 18/10/20 Trepça'89 14 : 00 Feronikeli

RENDITJA E SUPERLIGES
# Skuadra MP W D L F A D P
1 Ballkani 6 5 1 0 19 6 +13 16
2 Drita 3 3 0 0 6 2 +4 9
3 Arbëria 6 2 2 2 9 8 +1 8
4 Gjilani 5 2 2 1 4 5 -1 8
5 Trepça'89 5 2 0 3 3 5 -2 6
6 Feronikeli 5 1 2 2 9 7 +2 5
7 Prishtina 4 1 2 1 4 2 +2 5
8 Drenica Skënderaj 5 1 2 2 4 11 -7 5
9 Besa Pejë 5 1 0 4 5 13 -8 3
10 Llapi 4 0 1 3 1 5 -4 1
NDESHJET E KUPES
NDESHJET E LUAJTURA
NDESHJET NE VAZHDIM
RENDITJA E KUPES
# Skuadra MP W D L F A D P