Llogaria ime
AOL Portal
Lifestyle
 • Cfarë kerkojnë meshkujt tek femrat?
  Ai duket se e ndien më shumë nevojën për të kaluar më shumë kohë me të shoqen apo partneren e tij, si domosdoshmëri për të qenë pranë saj.Ai duket se e ndien më shumë nevojën për ...
 • Lewinsky, libër për intimitetet me Clinton
  Monika Levinski raportohet se po shkruan një libër, ku do i tregojë të gjitha në lidhje me aferën e saj me Bill Klinton, duke përfshirë këtu edhe letrat e saj të dashurisë me ish- presid...
 • Një lajmë i mirë për meshkujt. Ju prezantojmë molekulën JQ1
  Pilula per parandalimin e ejakulitetit tek meshkujt mund te mberrije shpejt ne treg fale nje kerkimi te bere publike ne revisten Cell.Ne baze te saj eshte nje molekule e quajtur JQ1, deri tani e ek...
 • Shkon me dashnoren në shtëpi, gjen gruan me dy meshkuj
  SHBA- Natë e paparë tradhtish për një çift që dashur pa dashur është vënë në rivalitet se kush e tradhton më shumë njëri-tjetrin. Ka ndodhur në Majemi, në qytezën e vogël Hernando...
 • Si të biesh prapë në dashuri…me bashkëshortin tënd
  Disa këshilla për të kthyer atë që ka qenë e zjarrtë dhe e fortë. Sepse nuk e ka fajin mosha apo vitet, por ju vetë. Ndonjëherë edhe pa e ditur. Ja si ta rindizni dashurinëZbrit në rrj...
 • Pasioni shuhet pas moshës 30-vjeçare
  Meshkujt dhe femrat që janë në dekadën e katërt të jetës së tyre janë më të pakënaqur me jetën seksuale se sa çdo grupmoshë tjetër. Sipas një vëzhgimi në Britaninë e Madhe probl...
 • 7 teknika për t’u bërë një puthës profesionist
  Ashtu si t’i japësh makinës, të gatuash apo edhe të dish të bisedosh e të jesh bindës, edhe të puthësh është një art që kë...
 • Nëntë ditë seks dhe ende e virgjër
  Historia e rrallë e një studenteje fizike dhe një çifti nga Bathorja që nuk bënin fëmijëAs vetë nuk e dinte si do t’i shkonte fati, kur një studente 21-vjeçare është paraqitur në po...
 • Dashuria mund te linde edhe nga shkuesia
  Kane kaluar nje jete te gjate se bashku e fati e ka dashur te pleqerojne te dy. E tyrja nuk eshte nje histori e mirefillte dashurie, por edhe sot ne moshe te thyer ata nuk bejne dot pa njeri-tjetr...
 • Shqipëri : 5600 çifte divorcohen në vitin 2009
  Në sekretaritë e gjykatave të shkallës së parë në Shqipëri regjistrohen çdo ditë mesatarisht 15 padi për zgjidhje martese. Edhe viti 2009 ko...
 • Probleme e jetës në çift
  Shumë kujt mund t’i ketë ndodhur që në shtrat të ketë një mashkull, që nuk e merr i pari iniciativën për të bërë lojëra n...
 • Në cilën gjuhë qajnë foshnjat?
  Foshnjat qajnë në një mënyrë të përshtatshme me gjuhën e nënave të tyre, theksohet në një studim të bërë në Gjermani....
 • Ja pse dobesohet intimiteti ne cift
  Per te pasur nje raport te shendetshem duhet vazhduar te kontribuohet permes disa zgjedhjesh qe do te thote angazhim dhe perpjekje per te rifreskuar here mbas here kete marredhenie. Intimiteti ne n...
 • Shtate problemet me te medha te meshkujve!
  Ne shikim te pare meshkujt jane te fuqishem dhe te sigurt ne vete, por...Ata ne te vertete jane perplot ankthe, per shkak te te cilave shpesh nuk veprojne ashtu si deshirojne dhe shpesh gabojne. Zb...
 • Pse tradhetojne meshkujt?
  Tradhtia e meshkujve në një raport në çift, nuk ka si shkak të parë, atë që shumë herë është përcaktuar, seksin. Këtë e ...