Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
xhovan_bushiqi

Beselidhja Ne Kategorine E Pare

Recommended Posts

Komplimente per temen,por beslidhja eshte ngjitur ne superlig se ne kategori te par ishim.Beslidhjes i uroj fat dhe suksese ne superlige.Un per vete e pash beslidhjen edhe javen e kaluar beslidhjen qe luajti kunder bilisht-sportit dhe mendoj se me ate kontigjent lojtaresh nuk e perballon dot superligen.Por kam besim te presidenti uldedaj se do ta forcoj ekipin me lojtar cilesor ne menyre qe te mbijetojme te pakten.

Share this post


Link to post
Share on other sites
FORCA BESELIDHJA 120px-Beselidhja_Logo.gif VITIN E ARDHSHEM NE CHAMPIONS LEAGUE :P:P:P:P:P

 

 

Genti mire nese futet ne CHAMPIONS LEAGUE,por nese do dilte ne finale me MILAN...Ke do zgjidhje..Pyetja eshte e lehte gjithashtu edhe xgjigja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ina_84 nuk do ti kemi ato shance me shku deri ne finalen e champions league . mi bashku te gjithe futbollistat e shqiperise (me te miret) edhe me ato do shkoni deri ne fazen e 2 . kshu qe i bie vec ta enderrojme ate gje .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...