Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
hija_e_diallit

kerkoj

Recommended Posts

hey njerez pe shoh qe prej ketu dikush mundet me gjet ndihme perr rreth kengeve qe sun gjinden... eune nuk po muj nji keng megjet nuk e di as kush e knon as titullin e kenges veq se e di pak tekstin e kenges

keshtu fillon

 

lulja e jote me eshte tharr, per kujtim qe me dha ....... veq kaq mekujtohet

 

nose dikush mundet me me ndihmu kisha qen mirenjohes

Share this post


Link to post
Share on other sites
QUOTE (smoki_boos @ May 19 2006, 05:40 AM)
hey njerez pe shoh qe prej ketu dikush mundet me gjet ndihme perr rreth kengeve qe sun gjinden... eune nuk po muj nji keng megjet nuk e di as kush e knon as titullin e kenges veq se e di pak tekstin e kenges
keshtu fillon

lulja e jote me eshte tharr, per kujtim qe me dha ....... veq kaq mekujtohet

nose dikush mundet me me ndihmu kisha qen mirenjohes

kjo kenga eshte lulja e kujtimit dhe e kendon Sunaj Raimi une e kam gjete te cd lotet e dashurise nese mundem me e kalu ne pc do i them njerit nga administratoret me ta nise...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (breshka @ May 19 2006, 02:31 PM)
kjo kenga eshte lulja e kujtimit dhe e kendon Sunaj Raimi une e kam gjete te cd lotet e dashurise nese mundem me e kalu ne pc do i them njerit nga administratoret me ta nise...

flm shume per ndihmen por sithe semundesh me me ndihmu per me emarr??

ok gjithesesi flm per mundimin

Share this post


Link to post
Share on other sites

duhet te te kete ardh nje pm (mesazh personal) aty ke adresen se ku mund ta nigjosh ....aty ku eshte e shkruajtur pm te reja duhet te klikosh per te lexuar mesazhin...

 

 

ja kalofsh mire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...