Jump to content
Veriu Forum

CLANDESTINO

Antare
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

 1. LINKIN PARK...RED HOT CHILI PEPPERS.........
 2. E DASHUR ISA8 ME 2 E DI SHUME MIRE QE PERKTHIMET NUK BEHEH FJALE PER FJALE TA MARRSHA NDOSHTA SE KAM FUTUR NE KADEGORINE E HUMORIT ? :):) me vjen keq qe se paske kuptu thelbin e humorit nejse eh OLIO CON MARE .......VAJ ME DET :dance13fm0uv: :dance13fm0uv: :dance13fm0uv:
 3. NJESHA MIRE PER TY E PER SITIN TAN BREZ MAS BREZI ADMINI I MIRE ME SHOKE SHUME...........
 4. NE FAQEN E PARE TE PORTALIT TONE TE DASHUR NE RUBRIKEN MEDIA ZONE PASHE NJE VIDEO TE KOMENTUAR SHUME MIRE NGA NJE PERSON I CILI ZOTERON SHUME MIRE PERDORIMIN E PC ......... PO SI ANTAR KAM NJE VERENJTE DHE SE PARI NJE PYETJE CILA ESHTE ARSYEA QE SHTYN STAFIN TE VEJ NJE VIDEO ASHTU NE FAQEN E PARE ??? NE VEND QE TE SITI TE JETE TRIBUNE E KRENARISE SHQIPTARE DHE E FJALES SE LIRE PO SHENDRROHET SI NJE SIT GREK ANTI SHQIPTAR DHE ME DUKET SIKUR ESHTE SITI I KANALE 5 I CILI NENVIZOI VETEM VJEDHJEN E ORES DHE MIKPRITJEN E KALOI NE PLANIN E TRETE EDHE SIKUR TE JETE E VERTETE DO DUHEJ TE MUNDOHESHIM TE SAJOJME NJE VIDEO QE E PERGENJESHTRON ....... NUK DO ME THEN SE ROBI I MERR DOKUMENTAT JASHTE ATDHEUT KA TE DREJTE TE MBESHTYJE MBI VENDIN E TIJ......... SHNET FALEMINDERIT PER DURIMIN QE PATET E VERTETA ESHTE KETU.....http://www.youtube.com/watch?v=8M_FbfO4mMc
 5. PO PUNA E ORES QE I "VODHEN" SI SHKOI ?????? :blush:
 6. MIRMRAMA TE GJITHVE , VERIORE DHE JABANXHI NGA JUGU:) gonny une isha ne luxembourg e pashe ndeshjen dhe me te vertete mbeta i kenaqur nga rezultati dhe nga loja ,pamvarsisht se Luxembourgu nuk eshte kushedi çfare ekipi por ama luajten mire. ma i miri ne fushe ishte CANA po mua la mbresa nje krye bardh si puna e atij SCHWEINSTEIGGER qe lun me gjermani, e ky e kish emrin BERISHA se kisha pa naj her po per zotin ishte NJISH . Tash me Hollanden nuk eshte e njejta muzike .... gonny si i meçem qe je e e din fjalen FSHAT E ZANAT... :tease: LUJTEN MIRE JU LUMTE PO EDHE TE SHAME PO JUA BAJ MAS URIMIT SE KUR MBAROJ NDESHJA ASNJE LOJTAR NUK ERDHI PERVEC CANES TE FALENDEROJE PUBLIKUN E TYRE QE DISA KANE BERE ME QINDRA KM PER TE DHENE KURAJO EKIPIT TE ZEMERES...KJO ESHTE TURP PS: kuriozitet, ne stadium ishin 3537 persona dhe perveç lojtarve luxemburgjez edhe nja 100 vete ishin te asaj rrace te tjeret te tane rrace e jona si me ken tu lujt ne torovice e jo ne kryeqytetin lu eshte lavatriçja ma e madhe ne bote qe lan xhupa leshit e dollar.......
 7. me pelqeu komenti i gento-s po duhen ca modifikime ...... Zbulohet elementi më i ri i tabëlës së Mendelejevit. Elementi 115 Emri : Grua Simboli : Fm Zbuluesi: Adami Masa atomike : e pranueshme deri në 60 kg, po existojnë izotope nga 40-120 kg. Densiteti : me shumicë në të gjithë botën. 1.Vetitë fizike : arrin pikën e vlimit për hiç gjë, dhe atë të ngrirjes për asnjë arsye. Përçueshmëria termike : e dobët, sidomos në ekstremitetet e poshtme. Aftësia dilatuese : rritet me kalimin e viteve. Dorëzohet prej shtypjes së aplikuar në pikat e ndjeshme . Struktura molekulare : idealja : 90/60/90. Megjithatë ekziston në SHBA në formë masive 60/90/120 dhe në vendet nordike në formën e ashtuquajtur të sheshtë 50/50/50. 2.Vetitë kimike : afinitet shumë të madh me arin, argjendin, platinin dhe metalet e çmuara. Aftësi thithëse për substancat e shtrenjta. Mund të shpërthejë papritur e në mënyrë spontane. E patretshme në lëngje, por dëshmon rritje të aktivitetit në rast vaditje me alkool. Reagim të ndryshueshëm në varësi të fazave të ditës. Aftësi e jashtëzakonshme për ndryshim të humorit dhe për xhelozi. 3.Përdorimet e zakonshme : shërben si dekoracion, sidomos për veturat sportive. Agjent i fushqishëm pastrues. Ndihmës efikas për relaksim dhe shlodhje. Testi : nxihet kur ndodhet përkrah një specimeni të një cilësie më të mirë. 4.Kujdes në përdorim : shumë e rrezikshme nëse përdoret nga duar jo eksperte. Pronësia mbi disa specimenë njëkohëshisht përbën shkelje ligji, por mund të mbahen disa të tillë në vende të ndryshme, mjaft që specimënët të mos bien në kontakt me njeri-tjetrin (rrezik shperthimi). KUJDES : disa studiues në Amerikën e Jugut kanë arritur të prodhojnë specimenë artificialë, të njohur nën markën TRAVESTIT ose DRAG QUEEN. KONSUMONI VËTËM PRODUKTIN ORIGJINAL Made In ALBANIA
 8. nje dite nipi dhe gjyshja shkojne ne qytet nipi gjyshe ca don me pi nje coca cola thote gjyshja ok thote nipi kamarier silli nje coca cola gjyshesh ja bien ai dhe fillon gjyshja ta pi mbas pake kohe nipi i htote gjyshe pije se i iken gazi......sa gje thote gjyshja se ikim me zizin e seferit Nje dite GONNY shkon te pyeste mamin. -Mami, mami te te pyes per dicka. - Po pyet. - O mami a bejne femi vajzat e vogla? - Jo mi t'keqen mami, po eshte turp. - Me fal mami. Beni del jasht dhe therret shoket: - O cuna, o cuna hajde ta bejme prap ate lojen...... Nje dite gruaja i thote burrit: "po cou o burr rrugullo ate lavatrice se o prish" -Pse e ca jam un mekanik lavatricesh? -ia kthen burri. -Po mir meru i cik me ate dreq bulieri se na cmeni. -Pse e ca jam un hidraulik? -Po me antenen t'pakten se s'kap asigjo televizori. -Pse e teknik valesh jam un? -ja kthen prap i shoqi. te nesermen kur burri kthehet nga puna i gjen te gjitha te rregulluara. -Kush i rregulloi? pyeti burri te shoqen. -Kadiu. (emri i nje komshiu) -ia kthen e shoqja. -Po ca i dhe se ai s'tbo nai her ner? -Po ja m'tha ose kno i her per mu ose do vish i her me mu n'kervat. -Po ti ca i the??? -Pse ca kongtare jam un. ...... na ishin dy zjarr fiksa koli dhe poli ,,RA ALARMI SE KISH MAREE ZJARR NE NJI KOPESHt femijesh ,,keshtu nisen keta dhe kur arrijne ,koli hipen lart dhe i nxjerr femite nga dritarja duke i hedhur posht ,dhe poli priste ,,123567 zbriten pastaj koli hodhi nji kalama jevg ,poli e la te binte ne toke ,po keshtu 4 5 ,ma ne fund KOLI therret oo Pol dil njiher ketu ..""!! hareee . PSE NUK I PRET KETA ??? ... EJJ PO MOS U LODH ME KETA TE DJEGMIT , JU PERGJGJ POLI..
 9. mirmbrema sara.... un nuk kisha asnje verenjte , dmth vetem nje te vogel.... anton nikaj nuk e njof as sme intereson por ai nuk perfaqeson meshkujt ne pergjithsi , robi perfaqson veten ashtu sikur ti nuk perfaqeson te gjithe shk**** dhe put***** qe e kan kthyer ne racizem anti malok apo jo ?? ju lutem perfaqsoni veten secili dhe mos u futni ne detaje qe mund te ndjedhin ide apo urrejte ndaj njeri tjetrit jeta eshte teper e shkurter te merresh me njerz qe kane zbrit nga malet ps:nuk eshte turp te jesh me origjine nga malet perkundrazi eshte nder dhe njeriu qe ka i fije identitet si rrace albaneze duhet te berdor fjale perçarese sdi robi ka me shku kur shkon ne shqiperi je i huaj kur vjen ne europe prape i huaj...ah skenderbeeeee me rrespekt,sinqeritet,dore ne zemer dhe pa ironi.... LEK DUKAGJINI lol;)
 10. FEMRA ... PERSONAZH KOMPLEKS FRANCEZET THONE LES FEMMES ELLES SONT CASSE COUILLES MAIS ON NE PEUT PAS VIVRE SANS femra ta nxin jeten po pa femren sjetohet.... ika se mu fiken dritat..... VERIU REPUBLIKE
 11. DO ISHTE SHUMA MIRE NESE REFUGJATET ME KULTURE NUK I HJEDHIN LEVORET E BOSTANIT NE RAN EDHE KANAQET E RED BULLIT NE DET... LULEZIMI I EKONOMISE FILLON ME LULEZIMIN E EDUKATES.........
 12. HMMMMM NUK DO I NRROJA AS ME 15 THASE PARA PO DUHET TE MOS HARROJME SE PARJA VJEN VETEM NJE HERE PO DASHNIA VJEN PERDITE hahahaha :tease:
 13. kam pa veten ne pasqyre :):):):):) ps:mona liza ne louvre ,paris
×
×
 • Create New...