Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
vllaznia-1919

Mire se ju gjeta te gjithve

Recommended Posts

Guest

QUOTE (rosalinda @ Nov 11 2005, 04:01 PM)
pershendetje jam rosi

mire se erdhe ne Veriu Portal Rosi

 

Uroj qe t'ia kalosh mire mes shoqerise sone

Share this post


Link to post
Share on other sites

keni humbur fare i bi forumit kryq e kryq me gjete se a ka shkruajt kush ndonje gje po asgje fare, ku je more breshka qe ti qe ishe ma aktivja ke humbe fare a thua jeni permbyse edhe ju si ne shqiperi. lol...

Share this post


Link to post
Share on other sites
QUOTE (BeniTale @ Dec 5 2005, 09:34 AM)
keni humbur fare i bi forumit kryq e kryq me gjete se a ka shkruajt kush ndonje gje po asgje fare, ku je more breshka qe ti qe ishe ma aktivja ke humbe fare a thua jeni permbyse edhe ju si ne shqiperi. lol...

beni ke te drejte po neser ne mengjes nisem per ne shqiperi dhe dite e fundit jam marre me bileten dhe pergatitjen e valixheve....si bahet kur shkohet ne shqipri ma...ska valixhe qe ti xen tana gjanat... tongue.gif tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa mire qe po shkon ne shqiperi breshka ja kalofsh sa mire befsh qejfe, mos na harro krejt kur te shkosh atje shko nga nje here afer anglise se aty ka internet dhe na kujto nga nje here po ti uroj tani gezuar festat. urime dhe vit ri te mbare

ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif

une per veti isha para 2 muajsh ne shqiperi dhe bera qejfe

ja kalofsh sa me mire nga Beni Canada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...