Jump to content
Veriu Forum
Sign in to follow this  
Pëllumb Syku

kerkoj ndihme!

Recommended Posts

Po e perdor si rrefyesore kete sit.

 

 

 

nje nate pasi adrenalina kishte marre tatpjeten ne trupin tim dhe arsyeja ishte mundur nga deshirat e te jetuarit deri ne fund ate nate, u josha nga e dashura e nje shokut tim qe njekohesisht ishte edhe shoqja ime dhe patem marredhenie seksuale.

ne te nesermen, pasi kisha marre pergjegjesite e mia isha i vendosur te shkoja tek shoku im dhe te thoja te gjithen e historise por mendova qe me pare te keshilloja shoqen time qe nuk dija c'ishte ne ate moment dhe keshtu bera.

shkova dhe i thashe:

-mbreme ndodhi c'ndodhi por tani qe kemi kuptuar gabimin eshte e drejte qe te bejme nje shqyrtim ndergjegje dhe ti rrefehemi "atij".

 

kurse ajo duke shmangur shikimin time kur te jepte pergjigjen tha:

-nuk ishte adrenalina ajo qe me mposhti mbreme e qe me beri te perfundoj ne krahet e tu. isha (kosciente) per cfare po beja....por ti nqs do shko! une nuk vij.

 

une ktheva koken dhe mora te nisur por ajo si me te trembur dhe me te nxituar tha:

-shko! shko se keshtu do na humbasesh te dyve, mua si dashnore dhe ate si shok.

ti mendon se ai do te besonte se ti mbreme e teprove me te pire, keshtu qe ai ta hante ate. ti nuk e ke humbur kurre kontrollin, e dime te tre. do ishte arsye k***t prandaj ben me mire qe te mendohesh para se te shkosh.

 

me te vertet me keto fjale ajo e mposhti arsyetimin tim dhe une nuk shkova.

qe ate nate ajo vjen cdo nate tek une e me jepet por une jam bere si nje vullkan ne te shperthyer se nuk mund e shikoj ne sy "ate" nderkohe qe kam bere cfare kam bere.( ndoshta nuk me besoni por une nuk doja qe kjo te ndodhte)

 

 

cfare me keshilloni te bej?.................thomas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pershendetje Thoma! Ne radhe te pare edhe pse eshte per maxhoren kjo teme fjalet e pista si k**** mund ta thuash edhe ne menyre me te edukuar sepse ketu nuk hyne vetem meshkuj por edhe femra e keshtu duhet te kemi respekt per ato sepse ato jane shoqe dhe motra tona. Persa i perket problemit tend une mendoj qe duhet ti thuash shokut per gabimin e madh qe ke bere dhe si vashdim te shkeputesh nga ajo vajze sepse ajo nuk eshte nje shoqe por nje "lavire" sepse nuk eshte femer ajo qe hy mes dy shokeve dhe ben jeten e tyre lemsh por edhe ti nuk je shok i mire sepse sa do qe te jete i mash pasioni per ate femer ose deshira per sex nuk mund te tradhetosh nje shok per hir te qefit prandaj shko me mire dhe tregoi dhe kerkoi falje sepse ju te dy po talleni . Fat te mbare dhe tregohu me i matur ne veprime kaq me "spec"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mos e kan bere me llaf ato per noj treshe dhe ti se ke kap muhabetin mo lal? tongue.gif

Prit kunder sulmin e shokut tani kshu qe me mire mbro mbretereshen tende me ndonje ushtar ose torro qe mos te te kape mat wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ore cuna! une nuk e kam problem nese partnerja ime shkon me ndonje tjeter perderisa nuk jam i fejuar apo martuar me te, per me teper po ta di i organizoj nje orxha. nje shok i imi thote: " te rrojr kush te rroje

te vdese kush te vdese

e te (qije) kush te mbese!"

ne duam nga vajzat ate cfare vajzat duan nga ne. pse i krijojme ketij argetimi probleme qe ai nuk do.

cuna me falni se ndoshta nuk kemi te njejtin karakter.

saluti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...