Jump to content
Veriu Forum

InviSibile

Antare
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 1. Urimet ma te mira per ty kertoll.......!!
 2. Beni flm prej teje Po ashtu dhe ty Gezuar Festat e ishalla 2006 te bjen tana te mirat Breshka, po mire qe dole ti maj se thash prite zot spaska ktu (qeshem) Mire se te gjeta ty kunat i ka met kti por se kam ma..
 3. Faktikisht qe te dyja kan kanale te mire por ne si shpi kena ble digitalb nga qe don nana jeme BBF por qe don se na asht djeg dekoderi para dy javesh e tesh per vit te ri qe na duhet e kena cu ne Shqipni me nrru une per vedi rrin tan kohen fik se shof gja n'te se skam koh me marr me marrina kote por te pakten kur kam pas i fije kohe kam nje "nje kan per ty" tek topalbaniaradio e mu dukte si me ken Shqipni A din kush me diftu a dhan festivali i kanges let hala??
 4. ok maj naqe une jam spo te thet kush gja se skam ardhe si kamikaze ktu po he... dhe nuk e mora vesht se ke te shava pa nejse.... me bahet qefi qe keke mir:)
 5. He mar pupull hala gjall jeni aaaa mas humjes me interin marre te keni marreeeeeeeeeeeeeeeeee FORZAAAAAAAAAAAA JUVEEEEEEEEEEEE
 6. el_che nerimet e mija naqe po ku je pash besen qe ka kohe qe nuk te shaf?? gjithsesi uroj te jesh mire GONNY, jam "kjo" une gjithsesi flm per mikpritjen Notis sa shpejt ta kap antena maj naqe Me kunaten i ke la durt ti Po vajzat ku i ka ky forum
 7. spati nevoj me thirr kush mor kertolle pa pjekun se kam pa msu rrugen manej kam ardhe vec per inat tan .............................. 5 her ne kateror
 8. flm prej teje e ne gzime ta kthesha...
 9. Ca keni ba a si keni ken?? mire mire kekeni shyqyr
×
×
 • Create New...