Jump to content
Veriu Forum

naimmustafa

Antare
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. per te mos genjyer une po e filloj me veten time,kam pasur kater te dashura dhe me tregu ne te vertete me dy prej tyre kam bere sex ndersa me dy te tjrat vetem dashuri.pra ne moshen 19-vjecare kam rene per here te pare ne sex(ose shqip kam kryer marredhenie seksuale),ju lutem te jeni sa me real ne kete teme pasi eshte shume e zgjeruar ne kete kohe dhe shume praktike si teme per te gjitha moshat pothuajse. :wizard: :jester:
 2. E kam me te degjuar por eshte e vertete ne Itali emigrantet kur duan te bejne seks me gocat e semaforit para se te shkojne tek vendet qe quhen semafore (i bien Kacoos me dore) ne menyre qe te zgjatet koha e seksit deri sa te pri************n.Nje marredhenie normale seksi zgjat 2-3 minuta dhe pesha e sperm************* eshte 3 gram ne baze te literatures shkencore. :inatosur:
 3. Dy te dashuruarve nje gje ju ngulitet ne tru qe ata shohin gjithshka ndersa ata te dy nuk i shikon kerkush,ne nje kohe qe me gjestet qe bejne dallohen fare kollaj.
 4. Xoxi nqs je me te vertet femer(me fal qe po e ve ne dyshim personazhin tend) e ve re qe je shume objektiveper temat ne pergjithesi,sepse po ti vesh re ne shume qytete te shqiperise kane filluar te ndryshohen shume normat elelmentare te kodit te familjes.Pasi ka shume mashkuj ne pergjithesi qe duan te kene shume flirtime ose e thene shqip shume dashnore ndersa grate e tyre duhet te jene te virgjera kur i marrin si dhe vajzat e tyre te ndryhen ne kater qoshet e murit te shtepise. :paladin:
 5. Me sa lexoj disa kane komplekse e disa jo.Po ju bej nje pyetje po ju qe keni zhvirgjeruar nje ose disa femra te ndryshme pavaresisht se keni perfunduar me to ose jo,a do ti marre dikush,ne qytete te ndryshme te shqiperise,po femrat e fisit qe keni kur ju ndodh nje gje e tille cfare do beni me to do i vrisni do i bini hasha(ose do i mohoni),pra kjo eshte shqiperia nje grusht,shkodrani do marre ate qe eshte zhvirgjeru ne tirane,tiransi do marre ate qe eshte zhvirgjeru ne durres,durresaku do marre ate qe eshte zhvirgjeru ne korce etj.Eshte budallallek ti kerkosh nje femre pse nuk je e virgjer ne nje kohe qe nuk i din shkaqet,si dhe pasi i morem perendimit te gjitha te mirat e te keqijat kerkokemi te gjejme goca te virgjera.Pote pa virgjerat ti djegim ne turren e druve. :jester:
 6. kush eshte xheloz eshte i merdhitur nga kjo dynja pasi femra qe do te tradhetoje ne 100-celesa ta mbyllesh e gjen nj vrime sa te te tradhetoje
 7. ne qofte se jeni me te vertete shqiptare, sma merr mendja se ka rradhe e hic familje shqiptare qe perdorin fjalore te ndyte ne shtepi keshtu qe mos ja veni fajin 50-viteve te kaluara por degjenerimit qe dojne te perdorin vete njerezit ne familje qe me ardhjen e demokracise
×
×
 • Create New...