Llogaria ime
Veriu Portal
Lajme
Tërmeti prej 5.3 ballësh godet Kroacine

Nje termet prej 5.3 ballesh ka goditur Kroacine sot ne mengjes duke shkaktuar shume deme materiale por edhe pasoja ne njerez.

Ne nje komune njoftohet se ka humbur jeten nje 15-vjecare i cili kishte mbetur nen rrenoja, ndonese autoritetet mjeksore arriten ne vendngjarje ai nuk arriti ti mbijetoje plageve.

Lekundjet kane vazhduar edhe me vone ne oret i dyti 5.0 në 07:01, dhe i treti në 07:41, me matje 3.7

Përditësuar me 22 Mar 2020

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus dy? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI
Jeni të kënaqur me masat e marra për Koronavirusin