Llogaria ime
AOL Portal
Lajme
Situata e pandemise, fundjava serish totalisht e mbyllur

Nga mesdita e nesërme, nis sërish izolimi total. Edhe kete fundjave do te jete ne fuqi i njejti rregull i vendosur si edhe dy heret e shkuara, per izolim deri mengjesin e se henes.

Lajmin e ka njoftuar ne faqen e tij ne Facebook, Kryeministri Edi Rama.

Kush ka pazare per te bere te aplikoje per t’i kryer deri oara ores 13:00 te se shtunes, pasi dita e diel do te jete e gjitha ne izolim.

“NGA NESËR, E SHTUNË 13.00, DERI TË HËNËN 05.00, NJËSOJ SI FUNDJAVËN E SHKUAR, TË GJITHË NË SHTËPI”- shkruan Rama.


Përditësuar me 03 Pri 2020

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bëjnë 1 plus nje? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI
Jeni të kënaqur me masat e marra për Koronavirusin